Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Dodatkowe mp3 / slot SD / USB

Car Audio
SturnusVulgaris
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2017, 12:19
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: SturnusVulgaris » 19 lip 2017, 11:37

Czyli zakup odtwarzacza ze slotami SD nic mi nie da? Gdy wchodze w przycisk 'CD' mam tam opcje "Source"

gracyk75
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 164
Rejestracja: 03 wrz 2013, 22:36
Lokalizacja: Cedzyna

Post autor: gracyk75 » 19 lip 2017, 12:43

Screw pisze:Czegos tu nie Czaje. Czy Ty masz polifta z mmi bez slotów SD ? Masz kolorowy wyświetlacz czy czerwony monochrom?

Jeśli masz kolorowy to kupujesz jednostkę mmi 3g high za około 900-1100 zł, ściągasz ochronę komponentu i masz wszystko! Navi, 2x SD (po 32GB na slot odpowiadając na pytanie kolegi wyżej) oraz DVD w napędzie .

Pokaz zdjęcie co masz w schowku i ekranu bo aż zgłupiałem
W A6 po lifcie nie ma już monochromatycznego LCD, a ten kolorowy od Basica nie pasuje do 3G High, tak więc trzeba jeszcze wymienić LCD, ramkę no i panel do sterowania.
SturnusVulgaris pisze:Czyli zakup odtwarzacza ze slotami SD nic mi nie da? Gdy wchodze w przycisk 'CD' mam tam opcje "Source"
Jak kupisz ten z końcówką 646 to nic więcej nie musisz wymieniać, jak kupisz ten z nr 652 to wypadało by też wymienić panel sterowania. Jeśli nie chcesz wydawać dużo kasy to na alledrogo jest kabel AMI do 3G za 220 pln, do tego dokupisz kabelek z końcówką jaka ci będzie potrzebna np. USB, zamontujesz w schowku i po temacie.

Screw
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 514
Rejestracja: 05 paź 2016, 02:59
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 AQD 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: UK/Poznań

Post autor: Screw » 20 lip 2017, 05:32

Ogólnie ja nie wiedziałem ze jest aż taki LOW w polifcie . Myślałem ze najniższe 3g to 2x SD bez dysku i navi. Kup to AMI kolego tak jak Ci gracyk75 radzi jeśli nie chcesz inwestować, a będziesz miał multimedia z USB albo nawet po BT jeśli sobie dokupisz odbiornik (gada normalnie z MMI, sterowanie jest nawet z kierownicy). Opcja kolejna to Dension gateway500 BT. Poczytaj o nim .
Mody:
HBA
Lane assist
Klapa z pilota
Kodowania zegarow
VZE w trakcie
I cos bym pewnie jeszcze znalazl:)

audiak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 27 sty 2014, 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: audiak » 23 lip 2017, 11:49

Cześć mam auto z zainstalowanym modułem usb,iPod itp od Dension, takie coś http://m.ebay.com/itm/232034210172?_mwBanner=1. Wszystko zainstalowane ale w systemie tego nie widać, czy wiecie jak to dopisać żeby mmi to widziało, mam vcds. Ja tego nie instalowałem, kupiłem auto juz z tym sprzętem. W schowku jest czarna puszka ta co na zdjęciu w linku u kabel iPod

Screw
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 514
Rejestracja: 05 paź 2016, 02:59
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 AQD 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: UK/Poznań

Post autor: Screw » 31 lip 2017, 18:43

audiak pisze:Cześć mam auto z zainstalowanym modułem usb,iPod itp od Dension, takie coś http://m.ebay.com/itm/232034210172?_mwBanner=1. Wszystko zainstalowane ale w systemie tego nie widać, czy wiecie jak to dopisać żeby mmi to widziało, mam vcds. Ja tego nie instalowałem, kupiłem auto juz z tym sprzętem. W schowku jest czarna puszka ta co na zdjęciu w linku u kabel iPod
Jesli dobrze rozumuje to jesli dension bylby podlaczony (musi isc tez przez swiatlowod) a by byl uszkodozony to MMI by CI nie banglalo wcale. Obieg swiatlowodow musi byc zamkniety. Albo brakuje mu zasilania albo nie jest w ogole podpiety. Na stronie densiona sa manuale jak to spiac. Dostep do tego powinienes miec z CD/TV na panelu w 'source'. Kodowac nie trzeba, MMI samo rozpozna nowe zrodlo w przypadku densiona bo to emulator zmieniarki. Cos tam musi byc namieszane.
Opcje sa dla mnie dwie:
1.Dension nie jest w ogole podlaczony bo cos mu dolega/cos bylo wymieniane
2.Jesli podlaczony ale zle (brakuje zasilania, wtyczka gdzies odpieta).

raczej jest on wlozony za schowkiem wiec musialbys sciagnac schowek (5 x nasadka 10) i obczaic polaczenia ze schematem z ich strony.

Pozdro

SturnusVulgaris
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2017, 12:19
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: SturnusVulgaris » 02 sie 2017, 15:20

A czy taki kabelek nie wystarczy? Tą zółtą końcówkę się wpina na pewno z tyłu czytnika, a gdzie się wpina tą zieloną wtyczkę? Korzysta ktoś z takiego kabelka? MMI normalnie obsłuży to na ekranie wiecie coś?
Fotka:
https://d.allegroimg.com/s400/0142eb/f4 ... 8b8c2ab89d

passatgl5
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 13 lip 2010, 08:47
Lokalizacja: Bielsko
Kontakt:

Post autor: passatgl5 » 28 lis 2017, 12:04

Ma ktoś coś takiego:

http://www.audiostrada.pl/index.php/ada ... udi-detail

Ma mniej funkcji od densiona, ale nie każdemu na full wypasie zalezy. Znaczna część chce najtańszym kosztem mieć port USB i do tego działa z MMi Basic. Ciekaw jestem jak to sie sprawuje...

Screw
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 514
Rejestracja: 05 paź 2016, 02:59
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 AQD 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: UK/Poznań

Post autor: Screw » 30 lis 2017, 04:17

SturnusVulgaris pisze:A czy taki kabelek nie wystarczy? Tą zółtą końcówkę się wpina na pewno z tyłu czytnika, a gdzie się wpina tą zieloną wtyczkę? Korzysta ktoś z takiego kabelka? MMI normalnie obsłuży to na ekranie wiecie coś?
Fotka:
https://d.allegroimg.com/s400/0142eb/f4 ... 8b8c2ab89d
Chińska podróba AMI i nie działa ( mam takie dwa kable). Dwa - to jest do 3g tylko i wyłącznie . Nie da się tego podłączyć do 2g. Zielona wtyczka wchodzi do wtyczki quadlock w 5F ( mmi 3g).
passatgl5 pisze:Ma ktoś coś takiego:

http://www.audiostrada.pl...usb-audi-detail
15 folderów max po 99 utworów za 1000zl.. ? Dołóż drugiego tysia i sprzedaj stare części z mmi a masz mmi 3g złożone . Moim zdaniem nie warto wcale. Albo dension wyrwany za fajne pieniądze albo AMI + Bluetooth receiver . Opcja droższa ale najlepsza to mmi 3g lub 3gp .
Mody:
HBA
Lane assist
Klapa z pilota
Kodowania zegarow
VZE w trakcie
I cos bym pewnie jeszcze znalazl:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga