Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Mrugające LED do jazdy dziennej polift

Elektryka
ODPOWIEDZ
mac190
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:45
Lokalizacja: Katowice

Mrugające LED do jazdy dziennej polift

Post autor: mac190 » 17 paź 2017, 11:02

Hej,
mam następujący problem - listwy led świateł przednich mrugają mi na wybojach. Może to dziwne ale na każdej dziurze ledy mi przygasają. Myślałem, że mam urojenia bo kobieta utwierdzała mnie w przekonaniu, że Ona tego nie widzi ale przypadkiem jadąc z jej Ojcem, on też to zauważył. Temat jako-tako nie nie jest poważny z punktu widzenia prowadzenia pojazdu jednak pozostaje kwestia czy wszystko tam jest ok. Nie jest to Na pewno wina jednej lampy, mrugają obie, błędów brak. zaświecają się okej, przygasają przy kierunkowskazach tak jak powinny. Czy ktoś się z tym spotkał?

Screw
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 514
Rejestracja: 05 paź 2016, 02:59
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 AQD 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: UK/Poznań

Post autor: Screw » 20 paź 2017, 10:53

To jest pierwszy polift 2008 czy lampy po lifcie założone? Przygasają do połowy czy całkowicie gasną ?
Nie dzieje się tak przypadkiem tylko na samych dziennych , a gdy mijania się palą to wszystko jest Ok?
Odpisz na wszystkie pytania jeśli chcesz znać przyczynę bo bez tego nie jestem w stanie powiedzieć .
U mnie tak sie dzieje tylko na samych LED - przygasają jeden po drugim co kilka sekund do 50%(tak jak przy kierunku). Spowodowane jest to modułem central electrics przed liftem i tym ze auto sprawdza żarówki co kilkanascie sekund. Na halogenie tego nie zauważysz , na ledzie już tak .
Mody:
HBA
Lane assist
Klapa z pilota
Kodowania zegarow
VZE w trakcie
I cos bym pewnie jeszcze znalazl:)

mac190
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: mac190 » 20 paź 2017, 15:38

pierwszy polift. Trudo określić ale raczej całe przygasają (jest to takie szybkie, że ledwo widać to w ogóle), dzieje się tak na pewno na mijania, na samych musze sprawdzić, jutro o 6 jade w trase to sie przejade po paru dziurach bez mijania pod domem. :)
Screw pisze:U mnie tak sie dzieje tylko na samych LED - przygasają jeden po drugim co kilka sekund
U mnie tylko na wybojach i obie równiutko ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga