Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

MMI 2G podnoszenie zawieszenia nie działa

Nawigacja fabryczna
ODPOWIEDZ
PiterEL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2012, 08:30
Lokalizacja: EL

MMI 2G podnoszenie zawieszenia nie działa

Post autor: PiterEL » 04 paź 2017, 09:08

Witam
Mam do was prośbę o pomoc. Znajomy ma Audi A8 2005 z MMI 2G. Wczoraj coś namieszał sobie w zielonym menu że MMI wołało Bootloader. Podjechał do mnie, ale nie wiedzieliśmy jaki był soft w MMI 2G wcześniej. Wrzuciłem mu płytke z softem 5150 i zaciągnęło wgrało coś i MMI zaczeło działać. Ale chciał jeszcze aby wgrać mu PL menu. Zrobiłem to też i było ok.

Dziś pojechał na wymianę czegoś w zawieszeniu. Chciał w MMI podnieść zawieszenie ale niestety podnoszenie nie działa. Nie reaguje na klikanie.
Czego to może być wina ? Może problem jest w sofcie że był starszy a bootloader wgrany został od nowszego...
Ewentualnie jak teraz to wszystko przywrócić do życia ? Jak zrobic ewentualnie downgrade ? Tylko do jakiej wersji robić downgrade i jak to potem aktualizaować do nowych... Może ktoś ogarnia temat i cos podpowie ?

bont
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 122
Rejestracja: 21 sie 2016, 10:42
Lokalizacja: slask

Post autor: bont » 05 paź 2017, 09:02

Może warto by sprawdzić czy zawieszenie nie wyrzuca jakiegos błędu. Moze zbieg okolicznosci ze akurat zawieszenie tez przestało dzialac. Jakaś kontrolka z zawieszenia nie swieci? Moze po akutalizacji domaga sie adaptacji? Wiem tylko ze u mnie też raz cos pomieszalem i sterowanie zawieszeniem bylo cale na szaro i nie mozna bylo nic regolowac. Adaptacja wtedy rozwiązała problem.

PiterEL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2012, 08:30
Lokalizacja: EL

Post autor: PiterEL » 05 paź 2017, 10:35

A napiszesz mi jak wykonac adaptacje ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga