Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 ] lusterka

Wnętrze
Limp_dick

Post autor: Limp_dick » 17 mar 2009, 21:41

No taki patent widocznie ;-) , chyba w kierunku wygody ta idea poszła (fakt faktem wygodne :mrgreen: ). A z drugiej strony ja przynajmniej z takiego założenia wychodzę że: jak Cię stać na Audi to na tego typu pierdołki tym bardziej (no może te "biedne" wałki w C5 dają popalić po kieszeni).

Coolkensy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 58
Rejestracja: 15 sie 2008, 21:29
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Coolkensy » 26 mar 2009, 23:11

...podłacze sie :) do tematu i moze glupie pytanie ale posiadam a6 z 99r i nie mam ani przy pokretle do ustawiania lusterek ani na samych szklach lusterek znaczka podgrzewania lusterka,czy znaczy to ze nie mam ogrzewanych lusterek ??? Czy w kazdej a6 c5 byly podgrzewane ??? czy brak znaczka nie oznacza braku podgrzewania ??? :) pzdr

Limp_dick

Post autor: Limp_dick » 27 mar 2009, 16:25

Prześledź uważniej temat ;-) Podgrzewanie lusterek masz w auto. W kwestii "mam czy nie mam"- w A6 podgrzewane lusterka są w serii.

Qris

Post autor: Qris » 03 maja 2009, 00:42

MISIEK_A6 pisze:Ehhh Panowie ale Wy glupoty piszecie.... Lusterka w A6 włączają sie automatycznie gdy komputer pokaże poniżej 6stopni dokladnie juz nie pamiętam...

Na pewno masz wypalone maty grzewcze... Ja miałem identycznie... Po wymianie wkładow lusterek lusterka grzeją <ok>

Ps. Nie baw sie w wymiane mat grzewczych... Wkłady nie są aż tak drogie... Koszt kolo 60-80zł/szt za ori <ok>
60-80 ori? heh dobre 200zł na to kierowcy i 100zł za to po drugiej stronie małe, oba niebieskie

zeba28
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:11
Lokalizacja: szczecin/stavanger

Post autor: zeba28 » 02 cze 2009, 12:53

chwilke panowie i panie..... rozumiem ze lusterka wlanczaja sie w momencie spadku temperatury do 6 stopni...no ok...ale co wowczas gdy wjade w tunel i mi wowczas zaparuja a mamy temperature np. 18 c co wowczas jak odparowac sobie lustereczka??..;-)

[ Dodano: 2009-06-02, 12:54 ]
aha jesli chodzi o koszt maty dostalem za 55 zl za sztuke ..;-)
jak sie dba to sie jezdzi..;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga