Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6 C4 Quattro

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Amor

Audi A6 C4 Quattro

Post autor: Amor » 18 paź 2016, 22:42

:] [center]Witam,
na wstępie chciałem się przywitać z całą załogą forum :)
a po wstępie ? zaprezentować swoje auto i dołączyć do grona :)

Tak więc stałem się właścicielem Audi, nigdy specjalnie nie ciągnęło mnie do tej
marki zwłaszcza że jestem użytkownikiem marki Lexus oraz posiadam 2 modele.
Z racji tego że mieszkam na totalnym zadupiu w Norwegii i po przeżyciu pierwszej zimy
stwierdziłem że trzeba sobie ułatwić życie, oczywiście rozpocząłem poszukiwania 4x4 i z racji użytkowania aut japońskich szukałem subaru itp, ale pewnego wieczoru przeglądając ogłoszenia pojawiło się audi 5km ode mnie, Quattro, LPG tak więc stwierdziłem że warto było by zobaczyć, zwłaszcza że znajomy kiedyś miał Audi 100 w Quattro i robiło robotę w zime.
Tak więc szybki telefon póznym wieczorem, a następnego dnia Audi było już moje.

Zdjęcia z 1 dnia:
Obrazekimg
Obrazekadult image sharing

Następnego dnia musiałem się udać przetestować oczywiście napęd :P

Obrazekphotoupload
Obrazekfree photo hosting

Co do stanu auta, zewnątrz auto prezentuje się moim zdaniem bardzo dobrze jak na 96r,
ale i tak musiałem dodać swoje 5 gr żeby przyjemnie się jezdziło, środek auta... ykmm ciag dalszy nastąpi :P Co do elektroniki, wszystko sprawne, nawet klima działa :) Silnik pracuje bardzo dobrze, nie wymaga żadnego wkładu kasy, w zawieszeniu musiałem wymienić tylko tuleje dolnych wachaczy i prawą końcówkę oraz udać na geometrie ponieważ auto w ogóle jej nie posiadało :)
Obrazekfree upload image

i tego samego dnia udałem się w podróż do Norwegii, Auto mam lekko ponad miesiąc i 4 tys. km za sobą i sprawuje się cały czas dobrze.

Teraz was postraszę trochę środkiem:

Obrazekimage free hosting
Obrazekimage upload no limit
Obrazekposted image
Obrazekfree image uploading
Obrazekphoto sharing sites

tak wiem :shock:

czyszczenie i pranie trwało cały dzień, ale jest teraz lepiej :)

Obrazekupload foto
Obrazekscreenshot windows 7
Obrazekuploading pictures

Fotel kierowcy muszę wyprać jeszcze raz ponieważ nie puściło wszystko no i jak przestanie w końcu lać to zrobię więcej zdjęć wnętrza.

Minął tydzień i postanowiłem poruszyć kolejną kwestię, starego lakieru który wyglądał mniej więcej tak:

Obrazekscreen cap
Obrazekupload pics
Obrazekforum image hosting
Obrazekphoto upload

tym razem poświęciłem cały weekend by otrzymać następujący efekt:
Obrazekgif upload
Obrazekfree screenshot software
Obrazekimage post
Obrazekimage url upload

Jak na razie cały czas pada, a jak nie to auto brudne, tak więc nie mam kiedy zrobić fajnej sesji zdjęciowej w dzień :/

Obrazekuploading images
Obrazekgif upload
Obrazekimgurl

Na razie tyle, mam nadzieje że nie przesadziłem z przywitaniem i prezentacją auta :)
Planów jest bardzo dużo, zwłaszcza że auto polubiłem bardzo i jezdzi się również dobrze jak Lexusem, komfort cisza :)
[/center]

ros1986
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 22
Rejestracja: 06 lip 2011, 19:34
Lokalizacja: Płock

Post autor: ros1986 » 05 lis 2016, 10:53

piękny egzemplarz,pozazdrościć. ciekaw jestem ile kosztował?

4ndrew
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2016, 00:02
Lokalizacja: Chełm

Post autor: 4ndrew » 12 lis 2016, 17:10

co konkretnie zrobiłeś z lakierem? :]

Amor

Post autor: Amor » 01 mar 2017, 18:23

oho chyba dawno nie zaglądałem ....
ros1986 pisze: ciekaw jestem ile kosztował?
nie wiem czy to dużo czy mało ale udało mi się go kupić za równe 6 koła.
Od września zrobiłem już 9tys km i sprawuje się bardzo dobrze w Norweskich warunkach.
4ndrew pisze:co konkretnie zrobiłeś z lakierem?
wiesz co, nie bawiłem się tak jak lubie z racji braku czasu, zrobiłem dosyć szybka korektę bez zabawy papierami ściernymi.

Najpierw potraktowałem go Flexem z futrem, pasta Meguiar's 101, potem już maszyna Rupus-a z niebieskim padem i również Meguiar's 101 w celu usunięcia mocnych hologramów po futrze, potem kolejny step, również maszyna Rupusa z żółtym padem i pastą Meguiar's 205. Na sam koniec zabezpieczyłem to polimerem Meguiar's 20. Na wiosnę mam w planach zmatowić lakier w celu usunięcia grubszych rys i zabezpieczyć tym razem powłoką ceramiczną C.QUARTZ :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga