Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

2.8Ack ubywanie płynu wspomagania okolice zbiorniczka pomocy

Układ kierowniczy
ODPOWIEDZ
karollolo88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 06 sie 2016, 09:34
Lokalizacja: Olecko

2.8Ack ubywanie płynu wspomagania okolice zbiorniczka pomocy

Post autor: karollolo88 » 14 paź 2016, 09:51

Witam mam problem od niedawna zaczeło ubywac mi płynu wspomagania w audi 2.8 ACK ewidentnie cieknie gdzies od strony kierowcy poniewaz pokrywa jest zalana od strony kierowcy jak i nadkole jest zachlapane dodam iz w zbiorniczku sitka siedza prawidłolwo przewody tez wygladaja na całe płyn ubywa i to coraz wiecej gdzie szukac ostatnio jak przejechalem kawalek bez płynu z wyjaca pompa w zbiorniczku był sam szum Pomozcie bo robie sie bezradny

czoorny
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 03 paź 2016, 21:17
Imię: Daniel
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2016
Nadwozie: Liftback
Silnik: 3.0 TDI 313KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 2.8Ack ubywanie płynu wspomagania okolice zbiorniczka po

Post autor: czoorny » 15 paź 2016, 22:34

karollolo88 pisze:Witam mam problem od niedawna zaczeło ubywac mi płynu wspomagania w audi 2.8 ACK ewidentnie cieknie gdzies od strony kierowcy poniewaz pokrywa jest zalana od strony kierowcy jak i nadkole jest zachlapane dodam iz w zbiorniczku sitka siedza prawidłolwo przewody tez wygladaja na całe płyn ubywa i to coraz wiecej gdzie szukac ostatnio jak przejechalem kawalek bez płynu z wyjaca pompa w zbiorniczku był sam szum Pomozcie bo robie sie bezradny

prawdopodobnie cieknie Ci na łączeniu przewodów gumowych z chłodniczką płynu.

karollolo88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 06 sie 2016, 09:34
Lokalizacja: Olecko

Post autor: karollolo88 » 18 paź 2016, 07:23

Po zdjeciu pokrywy od spodu mokro byl przewod ktory idzie do chlodniczki ale cala lewa strona jest oblana olejem ochlapana i czy jest mozliwe ze uszkodzila sie pompa wspomagania i wytwarza zbyt duze cisnienie?

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 18 paź 2016, 07:48

karollolo88 pisze:Po zdjeciu pokrywy od spodu mokro byl przewod ktory idzie do chlodniczki ale cala lewa strona jest oblana olejem ochlapana i czy jest mozliwe ze uszkodzila sie pompa wspomagania i wytwarza zbyt duze cisnienie?
umyj wszystko najpierw i popatrz gdzie cieknie, pompa mogła przytrzeć się jak bez płynu chodziła ale ciśnienia większego na pewno nie robi

karollolo88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 06 sie 2016, 09:34
Lokalizacja: Olecko

Post autor: karollolo88 » 18 paź 2016, 09:12

Powycieralem przewody wymienilem ktore byly podejrzane jedyne co zauwazylem krople na przewodzie od tylku silnika idacy do maglownicy ale z tego co widzialem.jest kuty i niewiem jak sie do niego dobrac

markovsky
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 22 paź 2015, 18:33
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: markovsky » 26 paź 2016, 12:50

karollolo88 pisze:Powycieralem przewody wymienilem ktore byly podejrzane jedyne co zauwazylem krople na przewodzie od tylku silnika idacy do maglownicy ale z tego co widzialem.jest kuty i niewiem jak sie do niego dobrac
Siema , mam pytanko , jaka jest srednica wewnetrzna tych przewodów od zbiorniczka , poniewaz mi też leci , a nie chce ich narazie sciągac dopoki nowych nie kupie ; ]

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga