Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Chodliwośc A6 C5

Off Top, linkownia, ciekawostki, przywitania, pogawędki niezwiązane z 'techniczną stroną' forum Audi A6 / A7.
Maatix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2016, 22:13
Lokalizacja: Gliwice

Chodliwośc A6 C5

Post autor: Maatix » 22 sie 2016, 01:04

Witam, na przełomie roku 2016/17 chciałem zakupić Audi A6 C5, kilka dni temu A4 B6 od znajomego w nocy "zmieniła właściciela", więc mimo tego że C5tka obok e39 to jest takie moje małe marzenie pojawiły się pewne wątpliwości w tym czy aby napewno kupić samochód z czterema pierścieniami, czy A6tki także mają popyt wśród złodziei? Wiem że audi A6 ogólnie jako model jest w czołówce aut kradzionych w polsce, jednak nie ma podziału na konkretne generacje.

Mati_NSZ
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 17 mar 2016, 07:03
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Mati_NSZ » 22 sie 2016, 05:00

Wszystko zależy od silnika. Jeśli kupisz s6 lub rs6 to wiadomo że tego jest mało i na pewno jakiś magik mógłby spróbować przywłaszczyć sobie to auto, ale co do podstawowych wersji to nie wydaję mi się zbyt dużo już tego jeździ.Co innego modele A6 C6, C7, ale to już inna para kaloszy. To tylko moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzać :D

Awatar użytkownika
Mazdomania
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3333
Rejestracja: 06 sie 2013, 09:16
Imię: Gosia
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 335KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Łęczna/Puławy

Post autor: Mazdomania » 22 sie 2016, 10:40

W tym, albo zeszłym roku został skradzione forumowe C5. Udało się odzyskać po jakimś czasie, ale totalnie zdekompletowane i zdezelowane, że już nic się z tym nie dało zrobić. Mi się wydaje, że to zależy od lokalnych potrzeb na części z danego modelu.
motostacja - części samochodowe.

Awatar użytkownika
milkes
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 71
Rejestracja: 03 cze 2009, 19:21
Lokalizacja: Sulechów k/ZG oraz / Irl

Post autor: milkes » 22 sie 2016, 14:14

Nie ma co popadac w paranoje, bo jakby sie tak wszyscy bali jezdzic A6 to nie byloby co kroic. A na powaznie to musisz brac poprawke, ze jest to auto mimo wszystko podwyzszonego ryzyka i predzej "rynek" zainteresuje sie A6 niz jakas Vectra, Mondeo. Pomysl nad dodatkowym zabezpieczeniem dla spokojnosci ducha bo jak maja zajumac to i tak to zrobia chocbys trzymal fure w sejfie, wyjedziesz raz po bulki do Biedronki i pozamiatane. Taki lajf :(
ps zgadzam sie ze C5 juz wyszlo troche z mody, wiec bym JUZ sie nie bal az tak.
good enough to worry Merc and Beemer

Maatix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2016, 22:13
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Maatix » 22 sie 2016, 16:43

milkes pisze:Nie ma co popadac w paranoje, bo jakby sie tak wszyscy bali jezdzic A6 to nie byloby co kroic. A na powaznie to musisz brac poprawke, ze jest to auto mimo wszystko podwyzszonego ryzyka i predzej "rynek" zainteresuje sie A6 niz jakas Vectra, Mondeo. Pomysl nad dodatkowym zabezpieczeniem dla spokojnosci ducha bo jak maja zajumac to i tak to zrobia chocbys trzymal fure w sejfie, wyjedziesz raz po bulki do Biedronki i pozamiatane. Taki lajf :(
ps zgadzam sie ze C5 juz wyszlo troche z mody, wiec bym JUZ sie nie bal az tak.
Jakieś dodatkowe zabezpieczenie napewno bedzie jesli zakupie a6tke ;) W planach mam 1.9tdi 130km + ew.chip lub 2.4 v6 :) B6 jest niby troche bardziej "nowoczesne" a co za tym idzie moze i dlatego bardziej jest łakomym kąskiem dla złodzieja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga