Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Odradzam audi a6 c6 spod Białegostoku

ODPOWIEDZ
hepar
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2016, 15:01
Lokalizacja: Poznań

Odradzam audi a6 c6 spod Białegostoku

Post autor: hepar » 21 lip 2016, 19:02

Witam kolegów i koleżanki.

Wczoraj byłem oglądać tą oto perełkę:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-4-v6 ... ytbFJ.html

Na pierwszy rzut oka bardzo ładna. Ale zdjęcia są dawno temu robione jeszcze w germanii jak sam handlarz mówił. Oficjalnie to prywatny sprzedawca. Zajechałem na miejsce wieś nieopodal Wysokich Mazowieckich , a tam drugie a6 c6 4.2 silnik rozmontowane. Do tego spory warsztat mechaniczny (chałupniczy). Pan do tej pory nie mówił nic, że jest mechanikiem. Wydawał się przez telefon całkiem sympatyczny. Generalnie byłem z kolegą więc z grubsza wyhaczyliśmy tylko stojący olej koło silnika, wyglądało na dzień dobry na odmę. Do tego lampy do spolerowania jakby auto miało 300 000 lub 400 000 przebiegu. Pan się przyznał, że auto miało robiony lewy tył jak dobrze pamiętam. Auto fajnie chodzi, ale bardzo słabo się zbiera jak na 177 koni w automacie. Pan twierdził, że to Tiptronic ale dla nas ewidentnie multitronic. Może się nie znamy. Dałem handlarzowi ultimatum, albo przyjdzie daje mu 500 zł zaliczki i biore auto to mojego mechaniura albo jutro sam przyjdzie do mnie (200 km od niego do mnie) i mój mechanik podepnie a6 pod kompa żebym wiedział co jest pięć.


O dziwo temu Panu bardzo zależało na sprzedaży bo przyjechał dzisiaj. No i wyszło, że sondy do zrobienia, licznik grubo cofany, przy kolektorze i przy silniku było grzebane coś......i generalnie auto to jakiś gruby temat.....cieżki bubel. Pan do końca był miły i nie kłócił się. Grzecznie podał łapkę i pojechał do siebie.


Co na ten temat sądzicie ? Acha, zapomniałem dodać, że książka serwisowa była podrobiona.
" Rezygnujący nigdy nie zwyciężają, Zwycięzcy nigdy nie rezygnują."

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Post autor: rafal_m » 23 lip 2016, 08:16

Nie wiem, czego sie spodziewasz od 12 letniego samochodu?, ze bedzie mial 180 tys km?, ze bedzie tip-top?

matelek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 665
Rejestracja: 22 cze 2010, 00:13
Imię: Henryk
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1997
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AEB 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: myszków
Kontakt:

Post autor: matelek » 23 lip 2016, 21:35

A to takie dziwne ?
Moj ma prawie 20 lat a jest w idealnym stanie blacharsko/mechanicznym.
Btw. Nasze flotowe 2-3 latki wracaja na lawetach...

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Post autor: rafal_m » 23 lip 2016, 22:07

Co innego jak masz auto ktore zostawiasz od razu do końca życia, a co innego jak kupujesz samochod na 3-4 lata i w ostatnim roku po prostu w niego nie inwestujesz bo i po co ??;)

lukirks83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 77
Rejestracja: 13 sty 2016, 19:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: lukirks83 » 30 lip 2016, 13:12

licznik grubo cofany?? po czym dokładnie to sprawdził i ze było coś przy kolektorze dłubane?? komputer mu to pokazał????
do samego końca, mojego lub jej :)

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Post autor: rafal_m » 30 lip 2016, 19:24

Powiem to tak: mam w swoim przebieg niecofany ;) każdy jeden jęczy, ze duży. Dla mnie przebieg 30 tys na 100 jest mały. Widuje samochody ktore w 3 lata robią ponad 200.
Nie mniej jednak wymagania kupujących: 11 lat i 180 tys. Żadnych rysek i zadrapań, najlepiej zeby był świeżo po wymianie silnika skrzyni zawieszenia. 0 wkładu oraz inwencji. Oczywiście takie samochody istnieją, nawet z dużo mniejszymi przebiegami i dużo młodsze. Mozna je kupić w audi, za 10x więcej niż kupujący chce przeznaczyć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga