Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Potrzebna pomoc MMI - nie wyświetla

Car Audio
ODPOWIEDZ
DługiPL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:42
Lokalizacja: Blisko Ciebie :)

Potrzebna pomoc MMI - nie wyświetla

Post autor: DługiPL » 20 cze 2016, 08:44

Tak jak w temacie - pożyczyłem auto i po odebraniu niestety nie działa wogóle MMI. Czy ktoś spotkał się z takim problem jak tak to prosiłbym o pomoc co zrobić aby to naprawić. Wykonałem już taki zabieg http://mr-fix.pl/wpis/wymuszenie-restar ... mmi-2g-3g/ jak na tym filmiku ale nie pomaga. Zaświecił się tylko na kilka sekund ekran powitalny i się wył. Po powtórzeniu tego zabiegu już wogóle niechce się nic wł.

Obrazek
Pozdrawiam

DługiPL _(^_^)_

otacon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 31
Rejestracja: 28 lip 2014, 10:12
Lokalizacja: biała podlaska

Post autor: otacon » 20 cze 2016, 18:37

Ekran włączył się na chwilę i zgasł całkiem i jest martwy?? jeżeli tak, idż do bagażnika i odepnij tuner mmi - to co masz na samej górze i sprawdź czy wtedy MMi na chwilę będzie się włączało i gasło.. jeżeli będzie tak jak napisałem to masz zalany tuner mmi..
niestety sam to niedawno przechodziłem..

DługiPL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:42
Lokalizacja: Blisko Ciebie :)

Potrzebna pomoc MMI - nie wyświetla

Post autor: DługiPL » 20 cze 2016, 21:02

Dziękuje za informację jutro podejdę i zobaczę co się wydarzy jak zrobię to co podałeś, mam nadzieję , że pomoże. - Powiedź mi tylko czym u Ciebie było spowodowane zalanie tego tunera jak tam dostała CI się woda bo ja nie kojarzę żeby mi tam coś się wlało niespodziewanie. No i jaki był to koszt wymiany u Ciebie tego wszystkiego?
Pozdrawiam

DługiPL _(^_^)_

otacon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 31
Rejestracja: 28 lip 2014, 10:12
Lokalizacja: biała podlaska

Post autor: otacon » 20 cze 2016, 21:55

ja robiłem przez warsztat car audio ponieważ sam wtedy nie byłem wstanie zdiagnozować przyczyny i oni jej szukali. W związku z tym że na tuner musiałem czekać jeden dzień jeździłem bez niego i wiem że wtedy ekran mmi będzie się zapalał na kilka sekund i gasł. Koszt tunera mmi na Allegro waha się od 250 w górę. Jego wyjęcie to 10 min tylko dostęp jest średni ale spokojnie dasz radę. A powodem jego zalewania jest wężyk spryskiwacza który idzie po zawiasie i który pęka i kapie z niego woda - bolączka naszych avantów.

DługiPL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:42
Lokalizacja: Blisko Ciebie :)

Potrzebna pomoc MMI - nie wyświetla

Post autor: DługiPL » 07 lip 2016, 19:16

Witam , powiem tak byłem podłączyć kompa oczywiście nic nie pokazało chociaż się łudziłem ale to nic nie dało , teraz tak robiłem wymuszenie restartu poprzez naciśniecię jednocześnie

-SETUP
-Pokrętło manipulacyjne
-Prawy górny przycisk funkcyjny

pokazuje się na kilka sekund ekran MMI i znika cisza , rozpiąłem z tyłu co jest w nadkolu ten wzmacniacz na moment po chwili podpiałem i nic znowu wymuszenie restatru i po chwili zadziałało , ponownie podczas jazdy zgasł po chwili znowu zadziałał i tak się dzieje co chwilę na moment się rozłączy potem działa jak mu się chce albo wył. się całkowicie i nie działa np. cały dzień potem nawrotka i znowu działa. Czym to może być spowodowane jeżeli miałbyś jakiś pomysł daj znać. Czy wymieniać panel? Mam używkę za 120PLN od znajomka ze szrotu czy brać się za wzmacniacz? Bo już sam nie mam pomysłu.

[ Dodano: 2016-07-07, 19:16 ]
Może to komuś pomoże bo u mnie niestety i to nie dało rady - W aucie po podpięciu komp. i sprawdzaniu przycisków od MMI czy reagują - test okazał się pozytywny MMI działa tzn. reaguje na przyciski, natomiast nadal cisza nie wyświetla się nic na ekranie, sprawdziłem dodatkowo z tyłu wszystkie bezpieczniki tam też jest ok. Niestety chyba będę musiał oddać auto już do jakiegoś specjalisty gdyż nie mam pomysłu na tą awarię.
Pozdrawiam

DługiPL _(^_^)_

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga