Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Odszkodowania z OC i AC

Wszystko związane z ubezpieczeniem naszych aut. AC, OC, NW, wypadki, stłuczki, odszkodowania itp.
remek78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:36
Lokalizacja: Kościerzyna

Odszkodowania z OC i AC

Post autor: remek78 » 05 cze 2016, 21:47

Dla użytkowników forum całkowicie bezpłatnie .

Witam, zajmuję się uzyskiwaniem dopłat do odszkodowań z OC ,AC i nie tylko . Wygląda to tak ( na przykładzie OC)
miałeś stłuczkę ,kolizję ,zostałeś poszkodowany ,twoje auto rozbite , ubezpieczalnia robi fotki ,wycenia i przelewa ci pieniądze na konto . NA 99 % ta wycena kosztorysowa jest zaniżona . I tu wkraczam ja .Wysyłasz do mnie na meila kosztorys i w ciągu kilku dni ( zazwyczaj 2-3 ) jestem w stanie powiedzieć ci ile można jeszcze uzyskać dopłaty do tej szkody .Przedstawiam Ci za jaką kwotę mogę to od Ciebie wziąć . Ty dostajesz gotówkę od razu a moja kancelaria na drodze sądowej lub innymi kanałami walczy o dopłatę . Ty dostajesz gotówkę od razu nie aż kancelaria uwalczy .
Dopłatę do szkody można uzyskać do 3 lat wstecz ,nawet jeśli już tego samochodu nie posiadasz.

Temat cały czas aktualny. Zapraszam

Najważniejszy jest kosztorys - jeśli go nie masz ( zagubił się lub coś w tym stylu ) zadzwoń do ubezpieczyciela ,podaj swoje dane i poproś o przesłanie na twojego meila kosztorysu.

Moja wycena nic Cię nie kosztuje -nie ponosisz żadnych kosztów dla użytkowników forum jest to całkowicie bezpłatne .

moj e-meil sambor@odzyskamyodszkodowanie.pl w razie pytań proszę dzwonić 791 753 906

Ps .Temat cały czas aktualny .Proszę pisać lub dzwonić coś poradzimy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga