Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C6 ] Tylne drzwi zatrzaśnięte - jak to otworzyć ? ASO ?

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Salah
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2016, 09:54
Lokalizacja: Łódź

[ A6 C6 ] Tylne drzwi zatrzaśnięte - jak to otworzyć ? ASO ?

Post autor: Salah » 03 cze 2016, 11:32

Witam

opisuję zdarzenie:

- od jakiegoś czasu tylne drzwi nie otwierały się z centralnego [ klamka z zewnątrz ] a jedynie od środka
- żona od spodu drzwi włączyła blokadę rodzicielską

i właśnie wtedy pojawił się problem bo nie mogę ich już teraz otworzyć od środka no i od zewnątrz. Wcześniej sprawdzałem co jest przyczyną że nie otwierają się od zewnątrz i rozebrałem tapicerkę i dokopałem się do zamka. Zauważyłem że tam taki plastik nie odbija [ wyczytałem że silniczek jest za słaby i nie ma siły aby odbić ten bolec ] wsadziłem z powrotem to ustrojstwo, tapicerkę założyłem na same kołki ,a żona na drugi dzień myślała że lepiej zablokuje zamek bo widziała że coś grzebałem przy drzwiach ! i powstał wielki problem Drzwi są nie otwieralne.
Zadzwoniłem do ASO powiedzieli że jedynie wyrwanie tapicerki od środka i zbicie zamka pomoże :/
Czy to jest jedyne rozwiązanie ? zastanawiam się jeszcze czy może jakieś troche większe napięcie na silnik skierować aby miał na chwilę większą moc i może załapie ? albo ściągnąć Drzwi ze słupka środkowego [ o ile się da ] ,ale to chyba raczej kiepski pomysł :/

[ Dodano: 2016-06-03, 11:32 ]
jest ktoś ogarnięty tu w tych sprawach ? czy jakaś pomoc w tej sprawie nastąpi w 2021 roku :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga