Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z klockami hamulcowymi

Wszystko co dotyczy ogólnie układów elektrycznych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
konrad94
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2016, 21:45
Lokalizacja: Norwegia

Problem z klockami hamulcowymi

Post autor: konrad94 » 22 maja 2016, 22:03

Witam! Jestem świeżym użytkownikiem samochodu Audi A6 4F i mam problem z kompueterem i elektryką. Kupiłem samochód w Norwegii i miałem ze sobą mechanika ale bez komputera. Wszystko było w porządku ale jak zacząłem go używać ja zaraz po kupnie to po jakimś tygodniu bądź dwóch zaczęły się problemy. Brakuje mi światła przeciwmgielnego i kupiłem nową żarówkę wymieniłem i dalej ten sam problem prąd niby jest bo sprawdzał mi mechanik. Ja jestem ogólnie kucharzem więc na samochodach się nie znam. Drugi problem to lewe światło stopu jak odpale auto to świeci jak nacisne stop, ale po jakichś kilku sekundach już przestaje nie wiem co jest nie tak. Trzecim problemem są klocki kupiłem sobie w Polsce ale tylko na tył bo z przodu były spoko ale się okazało że czujniki są tylko z przodu mimo tego i z tyłu i z przodu klocki są w porządku ale komputer pokazuje że są do wymiany. W załączniku jest zdjęcie problemu. Proszę o pomoc i każdą radę pracuje w Norwegii dwa lata i jeszcze mnie nie stać żeby dać aauto do serwisu AUDI bo bym musiał pewnie dwie wypłaty oddać na ten serwis.
I jeśli ktoś wie o problemie ze zdjęcia to też proszę o pomoc z góry dzięki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga