Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C7] Jak odroznic MMI LOW od MMI HIGH ?

Nawigacja fabryczna
ODPOWIEDZ
hghormone
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 14 gru 2014, 09:29
Lokalizacja: Poznań

[A6 C7] Jak odroznic MMI LOW od MMI HIGH ?

Post autor: hghormone » 22 maja 2016, 10:36

Witam.
Przymierzam sie do zakupu A6 C7.
Z tego co slyszalem to wychodza 2 rozne wersje nawigacji w niej. Podobno jedna z nich ma wiekszy ekran, ale ja tego nie zauwazam na zdjeciach. Czy sa jakies charakterystyczne cechy po ktorych moge rozpoznac wersje ?
Wiem, ze tez ekran pomiedzy zegarami wychodzi w wersji mmiejszej i wiekszej to akurat widac wyraznie, ze mniejszy jest prostokatny, a wiekszy na gorze zaokroglany, ale jak to ma sie do wersji MMI ?

pephone
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 25 lis 2011, 12:49
Lokalizacja: LUBLIN

POZOSTAWIE DLA POTOMNYCH

Post autor: pephone » 06 maja 2017, 09:33

Niby proste pytanie, setki odwiedzin, ale brak odpowiedzi :/

według mojej najlepszej wiedzy na dzień dzisiejszy.....

Są 3 rodzaje navi:
MMI BASIC
MMI HIGH
MMI High z Audi Connect

MMI BASIC- najuboższa wersja. Posiada czarno-biały wyświetlacz między zegarami- FIS. Wyświetlacz na kokpicie jest mały- charakteryzuje się szerokimi, czarnymi plastikami po bokach. O ile mi wiadomo nie zawsze posiada nawigację / GPS
Obrazek


-------------------------------
MMI BASIC Posiada kolorowy wyświetlacz między zegarami- FIS. Wyświetlacz na kokpicie jest mały- charakteryzuje się szerokimi, czarnymi plastikami po bokach. O ile mi wiadomo nie zawsze posiada nawigację / GPS
Obrazek


-------------------------------
MMI HIGH Posiada kolorowy wyświetlacz między zegarami- FIS. Wyświetlacz na kokpicie jest duży- charakteryzuje się wąskimi, czarnymi plastikami po bokach.
Obrazek


-------------------------------
MMI HIGH Connect Posiada kolorowy wyświetlacz między zegarami- FIS. Wyświetlacz na kokpicie jest duży- charakteryzuje się wąskimi, czarnymi plastikami po bokach.
Dodatkowo pod przykrywką od multumediów posiada slot na kartę SIM (pomiedzy kartami SD)

Obrazek
Pozdrawiam
Przemek

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga