Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

audi a6 c6 tylne swiatła led

Nadwozie
ODPOWIEDZ
sebero
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 117
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:13
Lokalizacja: holandia
Kontakt:

audi a6 c6 tylne swiatła led

Post autor: sebero » 12 maja 2016, 00:59

chciałem spytać czy mam racje mam c6 z 2005 roku tylne światła led i z tego co się zorientowałem to są światła od wersji już poliftowej, auto niedługo będę rejestrował w Polsce ale jeden klosz mam pęknięty więc myślałem nad wymianą, więc żeby mieć takie same lampy z ledami muszę teraz kupić od polifta? czy od każdej późniejszej wersji niż moja podejdą czy np. tylko do rocznika 2009 przykładowo

Karolczak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 12 lip 2012, 21:17
Imię: Marek
Moje auto: Inne
Rocznik: 2014
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0 DKNA 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: lubuskie

Re: audi a6 c6 tylne swiatła led

Post autor: Karolczak » 12 maja 2016, 17:44

sebero pisze:chciałem spytać czy mam racje mam c6 z 2005 roku tylne światła led i z tego co się zorientowałem to są światła od wersji już poliftowej, auto niedługo będę rejestrował w Polsce ale jeden klosz mam pęknięty więc myślałem nad wymianą, więc żeby mieć takie same lampy z ledami muszę teraz kupić od polifta? czy od każdej późniejszej wersji niż moja podejdą czy np. tylko do rocznika 2009 przykładowo

Led masz w stopie czy całe lampy led? Jeśli polift, to musisz mieć zmienioną też tylną klapę bagażnika, bo lampy poliftowe przecież są też w klapie bagażnika - 2 częściowe.

sebero
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 117
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:13
Lokalizacja: holandia
Kontakt:

Post autor: sebero » 12 maja 2016, 20:46

lampy mam całe ledowe, co do klapy to przepraszam zaraz zmienię w profilu nie wiem czemu mi wskoczyło limuzyna, wersja to avant;/ wczoraj się rozglądałem i myślałem że komplet ledowych będzie trochę tańszy będę musiał polować, albo na razie odpuszczę może przejdzie przegląd z tym pęknięciem

Obrazek

daniel1997

Post autor: daniel1997 » 12 maja 2016, 21:02

sebero pisze: led i z tego co się zorientowałem to są światła od wersji już poliftowej
masz lampy przed liftem

sebero
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 117
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:13
Lokalizacja: holandia
Kontakt:

Post autor: sebero » 12 maja 2016, 21:25

aha to były dwa rodzaje lam czy to są już jakieś kombinacje, przeglądając na allegro i kilku stronach większość ludzi miała z normalnymi żarówkami i gdzieś zauważyłem wątek że Ledy wychodziły jakby po lifcie dlatego miałem taką hipotezę dzięki za odpowiedź, w takim razie szukam zwykłych ledowych do wersji avant z tym czy podejdą normalnie od lifta w takim razie czy nie bardzo?

daniel1997

Post autor: daniel1997 » 12 maja 2016, 21:35

sebero, były zwykłe lampy i lampy led <okok> dodatkowo w lifcie troszkę zmienili wzór tylnych lamp. Dlatego ich cena jest większa bo są ładniejsze. Możesz bez problemu wsadzić liftowe <okok> albo takie jak masz jak dobrze poszukasz idzie trafić kpl. za 400 zł

sebero
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 117
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:13
Lokalizacja: holandia
Kontakt:

Post autor: sebero » 10 lip 2016, 20:50

dzięki za potwierdzenie informacji może będę polował na liftowe ale jak się trafią zwykłe ledy to na pewno zmienię i będzie z głowy, niedługo będę robił przegląd rejestracyjny więc jak się nikt nie doczepi do małego pęknięcia to będę zadowolony bo trochę więcej czasu będzie na znalezienie, przy okazji od razu je przyciemnie bo widziałem przed chwilą z rs czarne i wyglądają niesamowicie. niby je spolerować było by okey tylko to pęknięcie mnie martwi;/

[ Dodano: 2016-07-10, 20:50 ]
trochę odkopuję temat, czy przy zmianie świateł jeśli posiadam led muszę zmieniać jakoś wiązkę albo moduł komfortu?? czy soś trzeba kombinować?? bo w moich mam jeden mały biały plastik na wsteczny a w polifcie widzę że już przez całą lampę leci nie mogę po wyszukiwarce znaleźć nic konkretnego niestety

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga