Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C4]J akie roznice pomiedzy zwykla a a S-line

Nadwozie
Awatar użytkownika
toms001
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 169
Rejestracja: 15 cze 2008, 22:53
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Post autor: toms001 » 19 mar 2009, 11:07

Nie było w C4 czegoś takiego jak s-line, całym temacie jest mase bzdur.

Audi_tdi chromowane listwy wokół szyb nie wyróżniają eSki, tak samo jak przyciemnione szyby.

piatekÂŻadnego spojlera w eSkach nie było, co najwyżej większa lotka w avancie. Aaa i nie ma czegoś takiego jak S6 2.5tdi.

Limp_dick"Do diesli można było dokupić pakiet stylistyczny do wyboru standard lub S-line." - bzdura nad bzdurami - skąd masz takie info :?:

S-line w C4 NIE istniało, a wie o tym każdy posiadacz zwykłego c4 posiadający elementy od eSki i wydruk z ASO lub katalogi, gdzie nie ma absolutnie żadnej wzmianki o czymś takim jak s-line.

EDIT: ÂŻeby raz na zawsze ustalic zrobiłem zdjęcia z katalogu a6 c4 z marca 95roku

Obrazek Obrazek Obrazek

Dodatkowo kilka ciekawych opisów www.s6plus.de/prospekt-text.htm odnośnie wyposarzenia S6plusa i pare ładnych zdjęc. Skany prospektów, jeden taki posiadam, nawet w idealnym stanie.
Pozdrawiam

EDIT2:
Jak sobie sprawdzicie historie serwisową po nr vin, będzie tam też spis wyposarzenia. Na przykładzie mojego byłego C4 2.5tdi quattro zobaczcie sobie ostatnią stronę listy wyposarzenia, gdzie wymienione są pakiety, ktróre tam były.
Obrazek
Brakuje tylko(jeśli chodzi o pakiety) `Ambiente Plus`, czyli telefonu.
Auto: www.akp.toms001.superhost.pl/AEL

Na specjalne zamówienie można było miec tak naprawde wszystko od eSki, ale jeszcze nie spotkałem C4 full wypas, zawsze czegoś brakowało. Na necie można upolowac wiele ciekawych katalogów, ja mam w swoich zasobach kilkanaście bardzo ciekawych katalogów (npwyposarzenie dodatkowe 80`tki, A4, czy katalog US a6/s6 c4. Za dopłatą można nawet było miec naklejki ozdobne na karoserie. :)

Teraz mam nadzieje nie będzie już gadania typu s-line, czy s-pakiet... albo s6 2.5tdi...
AEL C4 AEL quattro ... sprzedałem :(
...jest S6 C4 PLUS 4.2 v8 326km 6gang
Obrazek
DIAGNOSTYKA VAG przed i po kupnie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga