Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Pierwsze Audi ... 3.0 tdi BITURBO S-Line

Prezentacja w/w aut.
Awatar użytkownika
R
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 12 wrz 2008, 23:32
Lokalizacja: Mazury

Post autor: R » 27 sty 2016, 17:09

Langosz pisze:Z Zielonej Góry . A czy to jakiś problem ?
na pewno nie jest to dobra wiadomość , na każdym forum/klubie samochodowym powiedzą Ci,że aut z Gubina czy ZG się nie kupuje, w wielu miejscach jest opisane jakie tam robią przekręty na właśnie takich młodych samochodach...

np temat z Audi A5 klubu tu są opisani Ci sami handlarze od których kupiłeś auto:

http://www.a5klub.pl/index.php?topic=3154.0
(kończy się w sądzie)

http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=12163

znalazłem archiwalne ogłoszenie Twojego Audi i w nim jest lokalizacja jak kolega wyżej napisał,że Głogów a piszesz,że kupiłeś je w ZG ...
Obecne ogłoszenia ,które mają ci handlarze tak samo raz jest Gubin raz Zielona Góra raz Głogów do każdego samochodu maja w ogłoszeniu inny nr telefonu,
czy tak robi jakiś wiarygodny komis?

Awatar użytkownika
Quash
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 295
Rejestracja: 14 kwie 2015, 21:52
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Gdynia/Tczew

Post autor: Quash » 27 sty 2016, 20:14

Nie chce siac paniki ale samochod z tamtych rejonow to jakis wiekszy lub mniejszy walek na 95%, moze i sie udalo i jestes w tych szczesliwych 5%.

[ Dodano: 2016-01-27, 20:14 ]
Najczesciej walki na vacie o przekreconym liczniku nie wspominajac.
460KM/550NM Compsport Stage 2

mat1324
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15144
Rejestracja: 23 sty 2013, 23:55
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Post autor: mat1324 » 27 sty 2016, 21:39

Też chciałem kupić tam samochód, bo był w dobrej cenie. Zdjęcia bardzo przykuwają uwagę, ponieważ auto też jest dobrze przyszykowane, bo nie żałują chemii. Ostatecznie sprowadziłem auto sam z Hamburga. Może akurat udało Ci się wyrwać dobrą sztukę, ale porządnie sprawdziłbym auto.

Awatar użytkownika
Langosz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 23 wrz 2015, 09:18
Lokalizacja: podbeskidzie
Kontakt:

Post autor: Langosz » 29 sty 2016, 10:17

mat1324 pisze:A dlaczego stoi i marznie pod chmurką, a nie w ciepłym garażu? <lol>
Bo garażu się jeszcze nie dorobiłem ;)
R pisze:
Langosz pisze:
znalazłem archiwalne ogłoszenie Twojego Audi i w nim jest lokalizacja jak kolega wyżej napisał,że Głogów a piszesz,że kupiłeś je w ZG ...
Obecne ogłoszenia ,które mają ci handlarze tak samo raz jest Gubin raz Zielona Góra raz Głogów do każdego samochodu maja w ogłoszeniu inny nr telefonu,
czy tak robi jakiś wiarygodny komis?
Kupiłem w Zielonej Górze , możliwe ,że w ogłoszeniu był Głogów... Zawsze pytam o miejscowość kiedy dzwonię do klienta w sprawie samochodu ...

Sprawdziłem historię auta w Niemczech i wszystko co powiedzieli mi w ASO pokrywało się z książką serwisową (tutaj bardzo mi pomógł kolega ,który wszystkie auta kupuje z salonu Audi w BB ) .

Co do wałków na Vacie to niewiele by brakowało a kupiłbym takie auto w płocku. Na szczęście leasing wychwycił brak opłaconej akcyzy bo żyłbym teraz w słodkiej niewiedzy ... do czasu ..
Uwaga na Reiffaisen bank - oni jako jedyny bank w PL daje leasing bez potrzeby okazania dowodu opłaconej akcyzy ! (dlatego też chętnie polecają go handlarze).

Pozdrawiam <lol>

Pzwmichal
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 25 cze 2012, 19:01
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: Pzwmichal » 05 lut 2016, 20:47

O nieeee auto z moich okolic :(:(:( oby nie był to jeden z ulepow które składali w zielonej górze. Sprawdź to autko porządnie. ASO nie jest żadnym wyznacznikiem. Wszystkich można oszukać :)

novvy91
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2012, 12:41
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Choszczno.DrontenNL

Post autor: novvy91 » 17 lut 2016, 02:42

Ale go straszycie &#128540;

Awatar użytkownika
Langosz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 23 wrz 2015, 09:18
Lokalizacja: podbeskidzie
Kontakt:

Post autor: Langosz » 24 mar 2016, 17:16

Z autem wszystko wporządeczku . Byłem na serwisie w zeszłym tygodniu , powymieniali filtry, oleje (łącznie z olejem w skrzyni biegów). Wszystko idealnie , bez zarzutów :) Trochę mnie ta przyjemność kosztowała ,ale wolałem na pierwszym serwisie nie oszczędzać :]

Kilka zdjęć tak na wiosnę :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Kaiser26
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 155
Rejestracja: 14 lut 2013, 21:41
Lokalizacja: Legnica/Portsmouth

Post autor: Kaiser26 » 29 mar 2016, 02:01

Nikt go nie straszym, ale kupił auto od ludzi którzy już dawno powinni być:
a) rozstrzelani
b) mieć poobcinane ręce
c) w najlepszym wypadku siedzieć w pierdlu

Oni nie kupują idealnych aut, żebyś Ty jeden z drugim mogli coś "upolować" okazyjnie.
Czekam na wieści kiedy z autem wyjdą cyri bądź to mechaniczne bądź to prawne i nie kolego Langosz nie ominie Cię to. Kwestia tylko gdzie jest wał a nie czy jest.
W każdym razie szerokiej drogi i oby jak najmniej nieprzyjemności.

Awatar użytkownika
hawajos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 13 cze 2015, 00:23
Lokalizacja: Limanowa

Post autor: hawajos » 30 mar 2016, 18:53

Ja tam wogule nie rozumiem waszego bólu , kupił i tyle. Wazne ze z autem wszystko ok. <nerwus>

nokia62
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 240
Rejestracja: 09 gru 2008, 16:12
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lututów

Post autor: nokia62 » 30 mar 2016, 22:58

oj tam oj tam
trujecie d..e z tymi zabobonami <rotfl>
wiadomo że są różne fury z różnych fur robione
ale nikt nie kupuje pierwszego lepszego kto znajduje się na tym forum :)
ja zazwyczaj kupuje auta z okręgu szwajcarskiego <figielek>


p.s. grunt żeby było sprawne techniczne i 4 śladów nie robiło <rotfl> :p a resztę się wyklepie
S6C5 manual - jest

siup
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2014, 00:49
Lokalizacja: Polaniec

Post autor: siup » 03 kwie 2016, 18:01

Poezja dla oczu <radocha>
Jakas fota z wewnątrz :)
Było A6C4, A6C5, A6C6, jest A6C7

Awatar użytkownika
Langosz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 23 wrz 2015, 09:18
Lokalizacja: podbeskidzie
Kontakt:

Post autor: Langosz » 06 kwie 2016, 19:18

Kaiser26 pisze:
Oni nie kupują idealnych aut, żebyś Ty jeden z drugim mogli coś "upolować" okazyjnie.
Czekam na wieści kiedy z autem wyjdą cyri bądź to mechaniczne bądź to prawne i nie kolego Langosz nie ominie Cię to. Kwestia tylko gdzie jest wał a nie czy jest.
A gdzie wyczytałeś ,że to auto kupiłem okazyjnie ???

Po moich wcześniejszych ekscesach z innym samochodem uwierz mi (czy też nie) ,ale to auto sprawdziłem "wzdłuż i w szerz"(przeczytałbyś cały wątek wiedziałbyś). Zresztą nie tylko to będąc na kupnie. Padło na to bo okazało się być takim jak w ogłoszeniu.
Auto jest po dużym przeglądzie (łącznie z wymianą oleju w skrzyni biegów) i wszystko jest w zejebi...m porządeczku :) Przegląd zrobiony 2 tygodnie temu.
Prawnie również jest wszystko ok. Pewnie chodzi ci o akcyzę - tak , tak jest opłacona ;)

Osobiście mam dość tłumaczenia się z tego ,że zakupiłem TEN ,a nie inny samochód :) Gdybym ten samochód kupił w każdym innym kraju niż w PL to zapewne było by wszystko w super porządku <rotfl>
nokia62 pisze: p.s. grunt żeby było sprawne techniczne i 4 śladów nie robiło <rotfl> :p a resztę się wyklepie
Kiedyś (w 2009) kupiłem roczną S klasę , miała być niebita (byłem wtedy młody, ufny :P ) dopiero kiedy 5 lat później ją sprzedawałem okazało się ,że dostała srogo w pupę :P
siup pisze:Poezja dla oczu <radocha>
Jakas fota z wewnątrz :)
masz fotosy :)

+ BONUS ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Ł-y-S-y
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 221
Rejestracja: 30 gru 2012, 11:59
Lokalizacja: okolice 3Miasta

Post autor: Ł-y-S-y » 06 kwie 2016, 22:16

Najwazniejsze ze Ty jestes zadowolony i szczesliwy :)

Auto Bardzo fajne , osobiscie nie przemawia do mnie drewno i jasna skóra - ale o gustach sie nie dyskutuje :)
Bylo 1009 KM a juz jest 1183 w GARAGE - łacznie :) i jeszcze urosnie :)

Awatar użytkownika
Langosz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 23 wrz 2015, 09:18
Lokalizacja: podbeskidzie
Kontakt:

Post autor: Langosz » 07 kwie 2016, 14:48

Ł-y-S-y pisze:
Auto Bardzo fajne , osobiscie nie przemawia do mnie drewno i jasna skóra - ale o gustach sie nie dyskutuje :)
Ja też nie jestem fanem jasnej skóry . Tak na dobrą sprawę to mój pierwszy samochód z taką skórą, wcześniej się bałem ,że wnętrze będzie wiecznie upie...ne jak stół w TVNie ;) Ale nawet nie jest najgorzej <rotfl> Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P

Moje poprzednie samochody miały zawsze czarną alcantare oraz amelunim <lol> Tym razem nie udało się ;)

Ł-y-S-y
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 221
Rejestracja: 30 gru 2012, 11:59
Lokalizacja: okolice 3Miasta

Post autor: Ł-y-S-y » 09 kwie 2016, 18:46

Langosz pisze:
Ł-y-S-y pisze:
Auto Bardzo fajne , osobiscie nie przemawia do mnie drewno i jasna skóra - ale o gustach sie nie dyskutuje :)
Ja też nie jestem fanem jasnej skóry . Tak na dobrą sprawę to mój pierwszy samochód z taką skórą, wcześniej się bałem ,że wnętrze będzie wiecznie upie...ne jak stół w TVNie ;) Ale nawet nie jest najgorzej <rotfl> Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P

Moje poprzednie samochody miały zawsze czarną alcantare oraz amelunim <lol> Tym razem nie udało się ;)
no ja w poprzednim aucie ( Mercedes - teraz zona nim smiga ) mialem taie samo zestawienie ale drewno poszlo w olejenie - czanym piano, skora zostala i jakos lepiej mi to lezalo :)
Bylo 1009 KM a juz jest 1183 w GARAGE - łacznie :) i jeszcze urosnie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga