Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Bałagan w Elektryce

Elektryka
ODPOWIEDZ
Wersedi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 08 lut 2016, 10:41
Lokalizacja: Radom

[A6 C6] Bałagan w Elektryce

Post autor: Wersedi » 08 lut 2016, 11:06

Witam. Jest to moj pierwszy wpis, z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy.
Problem związany jest z elektryką.
Samochód kupiłem jakiś czas temu. Ze standardowym radiem CD oraz z drugim radiem na USB zamontowanym w schowku. Facet od którego kupiłem mówił ze zamontował ponieważ z usb mniej roboty niz z nagrywaniem płyt. Niby racja kto sie dzis bawi w nagrywanie płyt ale wracając. Postanowiłem przepiać radio na CD. Wszystko ładnie nawet bez przepinania CD czyta płyte ale nie ma dzwieku. Dodatkowo pojawił sie komunikat "An installed component is not Valid" Czyta płyte niby wszystko ok ale nie mam dzwieku z głosników to samo jest z radiem łapie wszystkie fale ale nie gra. Byłem u elketryka kazał kupic wzmacniacz i odtwarzacz CD kupiłem zawiozłem zostawiłem samochód na 2 dni przyjechałem odebrać i katastrofa. Facet mówi ze nie ma pojecia co tu jest grane ze sie tego nie podejmie. Ponoc problem jest przez odtwarzacz DVD który ktoś kiedys zamontował na podsufitce. Co moge z tym zrobic ? Gdzie szukać przyczyn ?
Ostatnio zmieniony 30 sty 2018, 20:01 przez Wersedi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jaceny
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 205
Rejestracja: 25 paź 2008, 13:16
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jaceny » 08 lut 2016, 17:24

Musisz odblokować CP ze zmieniarki którą zamontowałeś , jeżeli zmieniono również wzmacniacz to pewnie też CP jest zblokowane.
AUDI - Przewaga dzięki technice

Wersedi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 08 lut 2016, 10:41
Lokalizacja: Radom

Post autor: Wersedi » 09 lut 2016, 17:48

Nie da sie wejść w menu ustawien. Trzymam przyciski i nic. kiedys probowałem wgrać polskie menu ale tez nie idzie. Zastanawia mnie czemu radio czyta płyte pokazuje ze muzyka gra ale nie ma dziewku z głośników. Za to na 2 radiu na usb (ktore jest w schowku obok orgainalnego odtwarzacza CD) wszystko jest ok. tak jak by ktoś puscił kable od głosników tylko na tą wtyczke. Ale kiedy resetuje mmi idzie dziewk z głosników w sensie pykniecie jak by było na nich napiecie chyba ze jest tam jakies przebicie i z tąd ten dzwiek. Podobny dzwiek słychac z tyłu samochodu kiedy otwieram drzwi od kierowcy przy zapalonym silniku

[ Dodano: 2016-02-09, 12:56 ]
dodam ze w samochodzie mam tylko 2 głośniki z przodu od strony pasażera i kierowcy. reszta jest pusta rozebrałem boczki z tyłu i nic tam nie ma czysto zero sladu po głośnikach

[ Dodano: 2016-02-09, 17:48 ]
Byłem dzis u kogoś to na elektryce zna sie naprawde powiedział ze samochód musiał byc okradziony kable sa powyrywane światłowód jest przerwany w bagazniku nic nie ma. Uważa ze ktoś chciał to zrobic po kosztach i zrobił własne radio od podstaw nie wiadomo jak i nie wiadomo gdzie

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga