Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6 C5 2003 2,7TT

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
mital
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2009, 16:13
Lokalizacja: Wrocław

Audi A6 C5 2003 2,7TT

Post autor: mital » 26 sty 2016, 00:30

Siema, już od jakiegoś czasu jeżdżę ale jakoś nie miałem czasu wrzucić... to moja trzecia A6, pierwsza była 1,9 AFN, druga 2,8 ACK quattro, a teraz się doczekałem 2,7TT też na cztery łapy...
Do zobaczenia na najbliższym spocie we Wrocławiu.
...

ernieball
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 162
Rejestracja: 08 sie 2010, 08:01
Imię: Radosław
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: ernieball » 26 sty 2016, 05:39

Piękna sztuka :)

mital
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2009, 16:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mital » 26 sty 2016, 16:55

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek

Obrazek

Supercharged ;)
...

jarek1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 29 maja 2011, 06:49
Lokalizacja: Wschodnia PL

Post autor: jarek1 » 28 sty 2016, 17:48

Idealna :)

Mógłbyś podać dokładną rozpiskę alu + opony - chciałbym założyć takie same u siebie

redpoint
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 65
Rejestracja: 26 lip 2015, 20:42
Imię: Damian
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1994
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.9TDI 115KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: PL

Post autor: redpoint » 28 sty 2016, 18:06

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a ... f2e1afd0dc - dopiero co kupiłeś czy już sprzedajesz ?:)

mital
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2009, 16:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mital » 29 sty 2016, 19:11

Nie, kupiłem ją w zeszłym roku, nie pamiętam wiosna czy lato... z tą sprzedażą to w sumie wyszło tak, że od nowego roku szef mi zmienił warunki korzystania ze służbowego... i zacząłem się poważnie zastanawiać nad kupieniem czegoś cywilnego, bo 2,7T nie ma gazu i miało go tam docelowo nie być (benzynki spala troszkę więc mimo że ostatnio waha tania to jednak 14litrów średnio to nie jest tak mało... głównie poruszam się służbowym Caddy'luckiem, przesiadłem się z 2,8ACK quattro właśnie na 2,7T bo się trafiła... i teraz w sumie nie wiem. 2,7T jeździłem weekendowo dla przyjemności, albo moja żona na zakupy czasami. Trochę jej szkoda dlatego cena miała odstraszyć trochę ale chyba jednak go sprzedam, z tym że nie jest to pilna sprawa... zobaczymy - w przyszłym tygodniu będę wiedział co dalej z moją służbówką... Poza tym zawsze mi mało i marzy mi się C32AMG albo BMW nigdy jeszcze beemki nie miałem i chciałem spróbować...

Na razie dostałem 3 wiadomości, jedną od jakiegoś cygana, słabo mówił po polsku; drugą "za 20 przyjeżdżam i biorę... no i dzisiaj a w zasadzie wczoraj ktoś napisał - że wie że to szrot i że zgłosi na policję jak nie napiszę ile naprawdę ma przebiegu - arcyciekawe. Na początku się zagotowałem ze złości, ale potem się opanowałem i odpisałem mu na tą wiadomość spokojnie, żeby mi napisał jakie ma na to dowody że cofnąłem przebieg (może to jakaś nowa metoda weryfikacji przebiegu przez kupujących - zastraszyć policją i jak gość cofnął przebieg to się przestraszy). Ja nie cofałem więc się takich oskarżeń nie boję...

[ Dodano: 2016-01-29, 19:11 ]
Jak ją kupiłem miała założone ciekawe ALU od Audi A5, w idealnym stanie... ale miały trochę za szerokie opony - poza tym nie za bardzo mi one odpowiadały do A6 - chętnie sprzedam je, klubowiczom mogę puścić za lepsze pieniądze niż w ogłoszeniu.

http://olx.pl/oferta/komplet-felg-alumi ... c4rsx.html

Chciałem łopatki 19tki od RS6 ale nie mogłem niczego rozsądnego znaleźć i udało się trafić 18cali firmy Rondell na wzór RS6 opony 225/40/18 chyba 40 muszę sprawdzić... ale generalnie na tych mi się auto bardziej podoba - tylko dekle muszę skompletować, jakby ktoś miał... to kupię chętnie.
...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga