Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Amortyzatory tyl, problem nie do przeskoczenia.

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Energetyk140
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 02 gru 2012, 12:28
Lokalizacja: Sandomierz

Amortyzatory tyl, problem nie do przeskoczenia.

Post autor: Energetyk140 » 05 sty 2016, 16:08

Witam, szukam szukam i nie znalazlem podobnego tematu. A wiec sprawa wyglada nastepujaco, przed wymaiana halas pochodzacy z gornego mocowania amortyzatora tyl dwie strony. Pukanie przy nie dyzych nierownosciach. Wymienione bo podobno zepsute amortyzatory, odboje oslony poduszki i kilka stowek w bloto, jak bylo na poczatku tak i jest teraz. Co dziwne obydwie strony identyczny dzwiek, amortyzatory jak i cala reszta KYB. Na stacji diagnostycznej ukazuje sie ten halas na urzadzeniu do badanie amortyzatorow w samochodzie jest jak w kolumnie glosnikowej. Posunolem sie nawet do tego aby otwornica do plyt gipsowych wyciac kola z gumy 10mm i podkladalem pod lub nad poduszke, co dziwne da sie przykrecic trzy srobki 8mm od calego mc i halasuje wrecz glosniej. Brak mi pomyslow...

[ Dodano: 2015-12-30, 21:09 ]
Panowie, jakieś sugestie?

[ Dodano: 2016-01-05, 14:14 ]
Zapomniałem dopisać, tuleje belki duze sprawdzone 3 razy i poprzeczki także sprawdzane i żadnych luzów.

[ Dodano: 2016-01-05, 16:08 ]
Dzisiaj odkręciłem drążek poprzeczny i 100% ok odkręciłem także duze tuleje i tez nie zerwane, wszystko ok. Zauważyłem luz na łożyskach kol i skorygowałem, pomimo dużego luzu hałas nadal mieszka na pokładzie. Warsztatowcy podpowiadaja ze mogło się wyrobić gniazdo poduszki, moim zdaniem spekulacje. To mocowanie sprężyny, całego mc persona. Stacje diagnostyczne rozkładają ręce.... A propo poduszki amortyzatora stare VW audi nic nie zniszczone, parametrami jak nowe febi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga