Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

AUDI A6 C5 99r

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
blazejkolo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2015, 19:22
Lokalizacja: koło

AUDI A6 C5 99r

Post autor: blazejkolo » 23 gru 2015, 14:34

Na początek chciałbym powitać wszystkich Forumowiczów i klubowiczów. Od niedawna stalem się posiadaczem audi a6 c5 z sinikiem 2.5TDi oraz 6biegową skrzynią manualna. Auto kupiłem osobiście z prywatnych rąk w Niemczech od pana z 1974roku, był on pierwszym właścicielem od nowości. Autko można nazwac w stane wizualnym idealne poza uszkodzonym przednim prawym błotnikiem (szkoda chyba parkingowa zagięty rant błotnika o długości +-10cm) środek auta oceniam na bardzo dobry fotele nie powycierane (welur) plastiki do okola guzików otwierania szyb tez nie powycierane kiera oraz pedały w bardzo ładnym stanie. Autko ma przejechane 199tys udokumentowane książkami i fakturami myśle że taki niemiecki dziadek nie kombinowal by z przebiegiem i podrabianiem książek.W aucie wymienione w serwisie zostało turbo i rozrząd (posiadam tez fakturę). Z wyposażenia jest chyba wszystko co moglo być oprócz skór, navi, zmieniarka, cała elektryka wnetrza wszystko działa, posiada także orginalny hak wpinany. No to chyba po krotce wszystko opisałem jak będę miał chwile wstawie fotki auta. ale do sedna sprawy mam pare następujących pytań:

Mianowicie:
- czy warto takie auto zostawić dla siebie audi a6 c5 1999r silnik 2.5tdi po kodzie silnika jest to BAU z 6 biegowa skrzynia manualna (po zapoznaniu się z opiniami o tych silnikach nie wiem czy warto psuc sobie nerwy dodam ze osobiście nie miałem nigdy z tym silnikiem i modelem auta do czynienia)
- na co warto zwracać uwagę w trakcie eksploatacji

Z góry dziękuje za opinie oraz wskazówki
POZDRAWIAM i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT

ernieball
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 162
Rejestracja: 08 sie 2010, 08:01
Imię: Radosław
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: ernieball » 23 gru 2015, 14:39

BAU w 1999r.?

Ja Ci dam Dziadka z 1974r. !!! Toż to Ja niewiele młodszy!!!
Chyba trzeba sobie miejsce na cmentarzu wykupić :>

blazejkolo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2015, 19:22
Lokalizacja: koło

Post autor: blazejkolo » 23 gru 2015, 14:50

taki kod widnieje na bloku silnika

[ Dodano: 2015-12-23, 14:50 ]
przepraszam tez z rocznikiem dziadka 1947

Awatar użytkownika
Spark
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 109
Rejestracja: 24 sie 2015, 00:31
Lokalizacja: Złotoryja

Post autor: Spark » 23 gru 2015, 15:55

Każdy ma swoje zdanie. Jeśli jest to dobrze zachowany egzemplarz i silnik był "dobrze" traktowany to myślę że będziesz zadowolony. Wszystkie bolączki jakie wyczytasz nie wystąpią za miesiąc i nie wszystkie naraz. Ja posiadałem przez ponad rok 2,5l 150km i byłem zadowolony. Jedynie spalanie mi przeszkadzało.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga