Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

podlaczenie wzmacniacza, subofera.

Car Audio
patrickwisnia
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 12 kwie 2013, 22:29
Lokalizacja: nowe miasteczko

podlaczenie wzmacniacza, subofera.

Post autor: patrickwisnia » 12 gru 2015, 13:24

witam. nie mam pojecia jak podlaczyc wzmacniac z suboferem w swojej a6. naglosnienie mam bose ale jak dla mnie z tylu powiniem wydobywac sie prawdziwy niski bass takze chcialbym podlaczyc cos mocniejszego. jest na to jakis sposob czy zostaje mi tylko przejsciowka pod glosniki i z tej przejsciowki poprowazenie kabli do wzmacniacza ?

Gość.

Post autor: Gość. » 12 gru 2015, 14:12

Podłącz wzmak pod tylne głośniki.

Awatar użytkownika
NORD84
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 70
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:28
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: NORD84 » 12 gru 2015, 15:29

A co ci da podłaczenie wzacniacza do tylnich głosników? Proszę wytłumacz o co chodzi?
____________
wirus aktywny.......

Gość.

Post autor: Gość. » 12 gru 2015, 15:55

Ależ da najkrótszą opcje by SUB nie musiał posiadać własnej instalacji ciagnietej przez całe auto. Jeśli to bose to zapewne posiada tez własnego suba i od niego można wziaść sygnał do zewnętrznego piecyka.

Dwie A8 wyposażyłem w taki piecyk które posiadały fabryczne navi. Moja ma ciagnięte chinche od radia-taniego nieori radia. Trza sie było troche narozbierać by ukryć kabel.

Awatar użytkownika
NORD84
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 70
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:28
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: NORD84 » 12 gru 2015, 16:08

Hmm ciekawe rozwiazanie, wzmacniacz podlaczyc do glosników tylnich zeby sub nie musial posiadac własnej instalacji przez cale auto, a wtedy od suba połaczyć sygnał do wzmacniacza i wetdy od wzacniacza do suba! Aha <okok>
Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 19:09 przez NORD84, łącznie zmieniany 1 raz.
____________
wirus aktywny.......

Gość.

Post autor: Gość. » 12 gru 2015, 16:36

Chłopie litości. Ty ostatnio brałes jakies lekcje czy jestes taki od urodzenia? :| <mysli>

Wytłumacze jak 3latkowi

Sub i wzmak to jedno połaczone ciało a sygnał do wzmaka(suba-bo ja mam aktywny dla przykładu) wystarczy z ori słabego suba lub w razie jego braku tylnego głośnika(dwa kabelki takie kolorowe)

Jesli NORD84, masz nadal problemy i arcyważne pytania napisz do przyjaciółki bądź zadzwoń do radia ojca dyrektora. <okok>

Awatar użytkownika
NORD84
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 70
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:28
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: NORD84 » 12 gru 2015, 16:45

Apophis, no przeciez po to jest forum zeby sie dowiedziec czegos ciekawego , to skoro proponujesz jakies rozwiazanie to nie mam prawa sie dopytac jak to zrobic? No nie rozumiem wtedy zasadnosci twojego postu? A widze ze masz nie ograniczona wiedze w wielu dziedzinach to chetnie sie dopytam, no przeciez nie musisz odpisywac prawda? Ale twoje rozwiazanie jest imponujace przyznam.

Apophis, rozumiem ze jak mi polecasz dzwonic do radia ojca dyrektora to odbierzesz ten telefon i wyjasnisz szczegoly? :)
____________
wirus aktywny.......

Gość.

Post autor: Gość. » 12 gru 2015, 16:54

patrickwisnia, Kwestia jeszcze zasilania-w A8 jako że w bagazniku mamy wszystko co trza i aku i kilka głosników to podłaczenie piecyka nie jest problematyczne. Moduł zasilania zostaje ominięty-u siebie musisz sprawdzić jak ci bedzie wygodniej i gdzie się z "plusem" wpiąć.

patrickwisnia
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 12 kwie 2013, 22:29
Lokalizacja: nowe miasteczko

Post autor: patrickwisnia » 12 gru 2015, 19:08

u mnie w bagazniku mam 2 male glosniczki po bokach. z podpieciem plusa nie bedzie problemu bo takze aku mam w bagazniku.

Gość.

Post autor: Gość. » 12 gru 2015, 20:11

Tylko czy te małe głośniczki nie mają czasem odfiltrowanego sygnału z niskich tonów? Choć piecyk może sobie sam ubarwic do potrzeb(zalezy czy i jaki ma filter)

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Post autor: rafal_m » 16 gru 2015, 20:09

W bose wszystko jest odfiltrowane ale jak pamięć mnie nie myli bose ma oddziele wyjście na głośnik subwoofera wystarczy podpiąć tam odpowiednio rezystory kilkunastomowe zeby zasymulować głośnik i mozna wykorzystać ten sygnał do zewnetrznego wzmacniacza obsługującego wejścia głośnikowe (albo zrobić/kupić odpowiedni dzielnik sygnału) zasilanie z Aku z pominięciem układu zasilania powoduje ze zawsze bedą błędy ze jest pobór prądu a nie powinno go być;) przynajmniej ja mam takie bledy od kiedy mam nieseryjne car audio. Opis (niekompletny) jest gdzieś na forum.

comviq11
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2015, 20:10
Lokalizacja: Szwecja

Post autor: comviq11 » 06 lut 2016, 13:30

tylko ze w a6 c6 nie ma subwoofera no chyba ze chodzi o te z przodu drzwi nazywane ala subwoofery, jedynie b&o ma subwoofer w bagażniku, możesz się podpiąć w kostkę od wzmaka bose sa filmiki i fotorelacje w google.
&#8222;Przewaga dzięki technice&#8221;

deptoza
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2011, 21:18
Lokalizacja: Olsztyn / Irlandia

Post autor: deptoza » 02 mar 2016, 20:45

witam Podepne sie pod temat...mam biedne mmi basic, zmieniarka na 1 CD , 4 glosniki tylko z przodu a w bagazniku po lewej stronie pustka...masakra..
chce podlaczyc oddzielny wzmak i pociagnac nowe kable i zalozyc nowe glosniki z przodu oraz tuba do bagaznika..
wiem ze plus prosto z aku wezme podlacze kondensator i do wzmaka, kupilem odpowiednia przejsciowke zeby miec wyjscie na czincze i teraz moje pytanie gdzie w bagazniku znajde sygnal ten co idzie do przednich glosnikow??? potrzebne mi sa te 4 kable...
niechce podlaczyc z przody bo bede mial wiecej kabli do przeciagniecia do bagaznika...pomoze ktos???

[ Dodano: 2016-03-02, 19:45 ]
Naprawdę nikt niewie gdzie znaleźć ten sygnał głośnikowy??
Wiem że wszyscy mają full wypas sprzęty w aucie ale biedne wersje też są... Pomoże ktoś??

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Post autor: rafal_m » 03 mar 2016, 14:18

Elsa Ci pomoze, jak znajdziesz swoje wyposazenie to znajdziesz schemat na ktorym bedziesz mial rozpisane piny kostki. Uwazaj tylko bo jest na pewno inna pinologia pomiedzy ASK i BOSE wiec pomiedzy Twoim i ASK/BOSE tez jest na pewno inna.

deptoza
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2011, 21:18
Lokalizacja: Olsztyn / Irlandia

Post autor: deptoza » 03 mar 2016, 19:02

Skad najlepiej ta Else sciagnac ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga