Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Czy jest mozliwosc podlaczenia Radia z duza nawigacja

Nawigacja fabryczna
ODPOWIEDZ
Michalek1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2015, 18:26
Lokalizacja: Suwałki

Czy jest mozliwosc podlaczenia Radia z duza nawigacja

Post autor: Michalek1 » 25 paź 2015, 18:46

Witam , czy jest mozliwosc podlaczenia takiego radia z nawigacija (zdjecie) do audi w ktorej fabrycznie nie bylo takiego radia. Obecnie jest takie radio(zdjecie)

kompas9
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 164
Rejestracja: 13 mar 2013, 16:52
Lokalizacja: łódź

Post autor: kompas9 » 25 paź 2015, 19:12

Można podłączyć, do wymiany stelaż radia, kosz, panel climatronic popielniczka tunel, dekor przy gałce zmiany biegów i ten przy przełączniku awaryjnych. Dekor przy gałce i tunel można przyciąć. Jest dużo tematów na forum <okok>

nieldos30
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 24 paź 2015, 15:27
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post autor: nieldos30 » 25 paź 2015, 20:33

Ja jestem akurat po jezeli wszystko jest już zakupione to godzinka roboty ale trzeba przygotować wszystko tak jak napisał kolega wyżej. Powiem że warto gdyż auto wygląda dużo dużo lepiej.... Pozdrawiam

Michalek1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2015, 18:26
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Michalek1 » 25 paź 2015, 20:47

Do wymiany to znaczy, wszystko trzeba na nowo zakupic czy jak? i jak z podlaczeniem trzeba elektryke zmieniac co do anteny NAVI?

Piotrek_85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 411
Rejestracja: 29 mar 2015, 21:24
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI BPP 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Radom/okolice

Post autor: Piotrek_85 » 25 paź 2015, 21:43

Kolego.....z ta stacja na drugim zdjeciu to daj sobie spokoj......to jest stary sprzet sprzed 15 laty.......nawet proste radio z biedronki przebije jakoscia dzwieku ten przestarzaly sprzet. Plyty z mp3 nie wlozysz.....co najwyzej zwykle cd-audio. Na dodatek potrzebna jest zmieniarka bo otwor na panelu jest pod plyty z mapami do navi.......nawigacja tez czasy swej swietnosci ma za soba juz dobre 10 lat. Mapy najbardziej aktualne to jak znajdziesz 2012 to bedzie dobrze. Ekran duzy.....i co z tego skoro w standardzie obrazu 4:3.....o wyswietlaniu obrazu tv zapomnij, bo co niby chcesz tam ogladac na tym monitorku, ktory pamieta czasy commodore i atari. Ja taka stacje wyjalem i schowalem do pudelka bo takie radia nadaja sie tylko do zapchania dziury po dobrym radiu, przy sprzedazy auta.
Od razu lepiej zainwestuj w normalna stacje 2 DIN np Pioneer, Sony......nie sa wcale takie drogie. Co do nawi.....to kazda jedna mapa w obecnych smartfonach bedzie o niebo dokladniejsza i przede wszystkim szybsza. O ile 15 - letnim autem da sie normalnie jezdzic.....o tyle 15-letnia nawi powinna trafic do muzeum techniki :-)

Michalek1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2015, 18:26
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Michalek1 » 26 paź 2015, 14:28

Te zdjecie wzialem z google przykladowa nawigacje, chodzi mi o to ze jak bym zakupil taka nawigacje z duzym ekranem czy jest mozliwosc podlaczenia elektryki do niego chodzi o antene do nawigacij, czy trzeba przerabiac elektryke czy cos w tym styly

Piotrek_85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 411
Rejestracja: 29 mar 2015, 21:24
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI BPP 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Radom/okolice

Post autor: Piotrek_85 » 26 paź 2015, 14:54

Co do podłączenia dźwięku audio to są w sprzedaży różne przepinki, przejściówki. napewno coś dobierzesz. Natomiast z samą anteną GPS to nie wiem czy jest standardowa wtyczka, która pasuje od oryginalnej wiązki Audi, czy też potrzebna jes tjakaś przejściówka. Tutaj niech wypowie się ktoś, kto podpinał GPSa. A jeśli chodzi o panel przedni to szreg elementów musisz zakupić, tak jak to wyjaśnili poprzednicy. Elementy przedniej konsoli i tunelu środkowego są niezbędne. Do tego niestandardowa ramka maskująca 2 DIN do radia też jest potrzebna...można ją kupić choćby na Alledrogo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga