Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] - Odpryski na szybie przedniej

Nadwozie
ODPOWIEDZ
gwizdek50
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 111
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:02
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.9TDI AVF 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warmia

[A6 C5] - Odpryski na szybie przedniej

Post autor: gwizdek50 » 14 mar 2009, 19:49

Witam
Dziś właśnie pozbyłem się dwóch uciążliwych uszkodzeń przedniej szyby i chciałem się podzielić pewną nieukrywaną satysfakcją:
Pierwszą "przywiozłem" z Niemiec rok temu - był to okrągły odprysk wlk ok.4-5mm bez tzw "promieni" i dość płytko siedzący w szybie ale bardzo widoczny - tyle, że po stronie pasażera - w większości warsztatów twierdzili, że "to już było robione" albo, że "tego się nie da zrobić - pan jeździ aż mocniej pęknie i wtedy całą szybe wymienić";
Drugą "otrzymałem" od kamyka spod samochodu jadącego z przeciwka - tu było gorzej, bo zrobiło sie "słoneczko" z 6-cioma "promieniami" o średnicy również ok. 4-5 mm, ale po tygodniu dawało znaki do powiększania się. Do tego kamyk miał dwa "rogi" i zrobił dwa "ślady źródłowe" co również w wielu warsztatach na mazurach było "nie do zrobienia"
Jednak w jednym - i nie będzie to żadna reklama - Auto szyby JAN ul. Towarowa 3 w Olsztynie (nie mylić z JAAN ul. Augustowska - partacze ;)) - pan ok 50-tki stwierdził, że można to zrobić, ale w jakiś suchy (słoneczny, bądź mroźny) dzień, zeby w szczelinach uszkodzenia szyby nie było wody - byłem u niego 2 razy i zawsze było "za wilgotno" i już myślałem, że facet ściemnia, ale za trzecim razem zrobił to na cacy - tej pierwszej dziury w ogóle nie ma, nawet jak się jej szuka, a po drugiej są tylko dwie cieniuteńkie niteczki - widoczne tylko po dobrym przyglądaniu się i to pod słońce <ok> DLA MNIE REWELACJA
Trwało to ok 2 godzin, bo facet jest straaaasznie dokładny, ale co za efekt ;-) i do tego całość tylko za 100 PLN.
Jakby ktoś miał podobny problem to polecam z całą odpowiedzialnością <piwo>
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 14 mar 2009, 20:12 przez gwizdek50, łącznie zmieniany 1 raz.
gwizdek

Awatar użytkownika
Tdi B4 117Ps
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 106
Rejestracja: 06 sty 2009, 18:41
Lokalizacja: Gdansk PL:)

Post autor: Tdi B4 117Ps » 14 mar 2009, 20:02

Wszystko Pieknie :-)
Podaj namiary na tego Gościa ;-)
509 023 920

gwizdek50
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 111
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:02
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.9TDI AVF 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warmia

Post autor: gwizdek50 » 14 mar 2009, 20:17

Tak jak pisałem wyżej:
Auto szyby JAN ul. Towarowa 3 Olsztyn (niedaleko dworca - trzeba wjechać w podwórko przy nr 5)
Tel. (89)5391213
Ten człowiek co mi robił szybę ma na imię Krzysztof
;-)
gwizdek

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga