Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Hałas w środku A6 C5 2002

Wnętrze
Awatar użytkownika
Lukasz24815
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 05 cze 2015, 22:33
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: Lukasz24815 » 27 wrz 2015, 20:53

chelsea78, tak też myślałem, ale dziwne jest to, że z dwóch stron było tak samo dlatego zrobiłem patenty z gąbką. Nie, nie boję się chętnie tam zajrzę w przyszłości hehe :> Jakoś na dniach się z tym pobawię :)
Jak możesz porób zdjęcia jak u Ciebie wyglądają te uszczelki :)

szalony, wiadomo gąbka + deszcz nie idą w parze ale tam woda raczej nie ma prawa się dostać, gdyż nie ma najmniejszej szczeliny gdzie mogła by się przebić, choć mogę się mylić :)

chelsea78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 252
Rejestracja: 18 paź 2011, 15:06
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: chelsea78 » 28 wrz 2015, 01:58

Skoro z obu stron miałeś to samo to może źle poluzowałeś rygle na karoserii. Ja jak je u siebie regulowałem kiedyś to też mi się wydawało że są już na maksa w którąś tam stronę ale jak je dobrze odkręciłem i zacząłem nimi ruszać na wszystkie strony to odkleiły się od nadwozia i ukazał się ich pełny zakres regulacji mało prawdopodobne żeby samochód był bity z obu stron. Co oczywiście nie wyklucza że było coś grzebane bo z takimi szparami samochód z fabryki na pewno nie wyjechał. Napisz mi jeszcze o jakie zdjęcia Ci chodzi dokładnie?
A co do wody to może się ona tam dostać poprzez górę, gdzie ta czarna listwa styka się z tą chromowaną co idzie po łuku nad drzwiami.

Awatar użytkownika
Lukasz24815
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 05 cze 2015, 22:33
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: Lukasz24815 » 28 wrz 2015, 10:42

chelsea78, jest taka możliwość, póki co jest sucho a niejednokrotnie padał deszcz + jazdy w deszczu, więc myślę że będzie ok :)
Chodzi mi dokładnie o zdjęcie z tej perspektywy:
Obrazek
Zastanawiam się czy uszczelki dociskające szybę powinny tak odchodzić? (te zaznaczone na czerwono). Według mnie powinny być równo spasowane, tak samo jak u Madzi na 1 stronie. Jest to moja pierwsza A6, miałem przedtem A4 i tam wszystkie ładnie dolegały do szyby :)

volvo132
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 77
Rejestracja: 30 wrz 2014, 12:48
Imię: Wojtek
Moje auto: Inne
Rocznik: 2019
Nadwozie: Hatchback
Silnik: 4.2 360KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: volvo132 » 30 gru 2017, 19:48

Witam, z góry przepraszam za odgrzanie kotleta, ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Mianowicie mam problem z hałasem, szumem przy nawet lekkim wietrze w okolicach klapy bagażnika. Latem wymieniałem antenę + blendę na polift. Uszczelki są dociśnięte na maxa. Orientuje się ktoś co może być tego przyczyną? Idzie jakoś mocniej dociągnąć klapę podczas zamykania? istnieją jakieś inne patenty, ktore zniweluja lub usuną ten problem?

Przy wyższej temp. zewnętrznej problem jest mniejszy.
Było - A6 C5 Avant 2000 1.8T
Teraz - Seat Leon 5F 2019 Xcellence 1.5 TSI
Będzie/kolejne - na pewno Audi :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga