Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Lampy pod xenon, spryski poliftowe i wymiana kratek halogenó

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Mateusz1233322
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:53
Lokalizacja: Dalek

Lampy pod xenon, spryski poliftowe i wymiana kratek halogenó

Post autor: Mateusz1233322 » 25 sie 2015, 18:01

Witam. Zauważyłem dzisiaj, że na lampach jest napisane H1 i obok D2S. W aucie xenonu brak. Czy lampy były wymienione i kupione od auta z xenonem i przełożone na zwykłą żarówkę czy może każda lampa w A6 była homologowana na xenon?
Druga sprawa. Chciałbym kiedyś te xenony założyć tak czy tak. Do tego potrzebuję spryski a one w przedliftowym zderzaku mi się nie podobają (odstające maskownice, chcę poliftowe które chowają się na równi ze zderzakiem). Czy przypasuję poliftowy zderzak do mojego auta czy nie spasuje i zostanie mi wycięcie fragmentów z otworami na spryskiwacze i wspawanie do mojego zderzaka?
I trzecie pytanie. W moim aucie halogeny są dość małe, a ja chcę w ich miejsce wstawić okrągłe światła do jazdy dziennej. Moje wyglądają tak: http://australiancar.reviews/_images/re ... er1_04.jpg

Czy jest możliwość zmiany kratek na takie jak na tym zdjęciu? (bez kombinacji)
http://imganuncios.mitula.net/audi_a6_c ... 756245.jpg
Widać wyraźnie dużo większą średnicę otworu na halogen, co bardzo by mi pasowało przy montażu LED'ów. Kształt dokładki wydaje się być podobny, jednak może ktoś będzie wiedział na 100%.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

rafalhav
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2014, 13:12
Lokalizacja: Toruń

Post autor: rafalhav » 02 wrz 2015, 11:37

Każda lampa w A6 C5 ma wybite podwójne oznaczenia.

Poliftowy zderzak nie podejdzie do przedlifta ze względu na inny kształt maski i lamp.

Zamiana kratek z małych na te większe(ale nadal przedlifotwe) nie jest mozliwa bez kobinacji(inne mocowanie halogenu i samej kratki do zderzaka).

Wszystkie powyższe informacje sa pewne na 100% - mam akurat wszysktie warianty A6 C5 w rodzinie.

Awatar użytkownika
Xray T2
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 673
Rejestracja: 25 paź 2015, 22:25
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 136KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Xray T2 » 15 lis 2015, 22:26

Podepnę się pod temat, bo też zauważyłem to oznaczenie H1 D2S. Nie przyglądałem się aż tak dokładnie lampom ale xenonu raczej brak bo nie mam spryskiwaczy i żarówka nie zaświeca się jak xenon.
Pytanie mam takie że leżą mi w domu hid'y w poprzedniego samochodu i tak myślałem żeby je założyć tylko czy warto <mysli>
Na alledrogo sa h1 led czy ktoś ma takie założone?
Dołożone:
Tempomat, kamerka cofania + kamera przód, elektryczne składanie lusterek, spryskiwacze lamp.
Zmienione z rns-d na rns-e + bluetooth z a4 b6/b7.
Przeróbka tylnych lamp na full led.
Przeróbka przednich lamp na black hella + bixenon + druga soczewka na światła drogowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga