Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z konsolą środkową i słabym zasięgiem pilota

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
raiden25
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2013, 14:08
Lokalizacja: Warszawa

Problem z konsolą środkową i słabym zasięgiem pilota

Post autor: raiden25 » 24 lip 2015, 10:10

Witam, niedawno kupiłem A6 Allroada i mam pewne problemy z elektroniką. Pewnie te dwie sprawy się nie łączą ale opiszę je w jednym wątku.

1. W ciągu 2 tygodni konsola środkowa (te przyciski przy skrzyni biegów) zawiesiły mi się już 4 razy. Tzn. podświetlenie w nich zgasło o ile pamiętam i przestały działać, lub działały z wielkim opóźnieniem. Np. w przypadku gdy włączyłem radio i chciałem zwiększyć głos delikatnie to muzyka została rozkręcona na maska i wtedy radio właśnie się zacięło. Nic nie byłem w stanie zrobić a radio grało na maksa :/ W takiej sytuacji pomaga jedynie wyłączenie/włączenie auta. Zdjęcie z mojej konsoli dodaje poniżej.

http://i989.photobucket.com/albums/af13 ... rfwr99.jpg

2. Mam baardzo słaby zasięg centralnego zamka. Czytałem trochę o tym aby sprawdzić anteny które są chyba w słupkach ale nie wiem jak się za to zabrać. Całe auto mam obłożone Alcantarą i nie chce tego zniszczyć przy demontażu. Czy ma ktoś jakąś instrukcję ze zdjęciami, co należy zdemontować i jak aby się dostać do tych anten i nie rozwalić całego auta ?
Dodam że auto było kiedyś skradzione i w ASO została wymieniona całą kolumna kierownicza. Jeden kluczyk mam nowy, drugi w użytki z nową baterią - oba działają bardzo kiepsko, tylko jak stoję przy aucie i to czasem po kilkukrotnym naciśnięciu przycisku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga