Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

a6 4f c6 3,0tdi quattro nie rusza skrzynia ani na R ani D S

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
Rafal_555
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2015, 07:10
Lokalizacja: Pomorskie

a6 4f c6 3,0tdi quattro nie rusza skrzynia ani na R ani D S

Post autor: Rafal_555 » 26 cze 2015, 13:25

Jestem tu nowy i jeżeli ktoś by mógł pomóc będę bardzo wdzięczny.
Kupiłem audi a6 '04 rok 3,0 tdi quattro z uszkodzoną skrzynią (skrzynia GZW) problem taki że nie rusza ani z R ani D czy S, stoi w miejscu ani nie drgnie. wymontowałem skrzynię okazało się że zerwany był kosz pierwszy za pompą olejową, że miałem drugą skrzynie to wymieniłem razem z konwerterem. Mechatronik przełożyłem z oryginalnej jednak po złożeniu problem nie zniknął dalej auto ani nie drgnie z miejsca. Zadnych błędów w skrzyni w blokach pomiarowych w vagu po włączeniu biegów żadnych obrotów. Rozkładam ręce może miał ktoś podobny przypadek i coś podpowie z góry dziękuję. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
goly191
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2027
Rejestracja: 31 paź 2008, 22:43
Imię: A6 Forum
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: goly191 » 05 lip 2015, 12:35

niestety samemu te skrzynie naprawiać to wyższa szkoła jazdy
ciekawe te Twoje problemy, najśmieszniejsze to w tych autach, że nawalą tyle elektroniki a po tak poważnym przypadku jak Twój, nie ma błędów
skoro w skrzyni było coś nie tak, to pewnie problem dalej w niej tkwi, bo może wybierak coś nie halo, słynne magnesy
jeżeli tego nie zrobiłeś to "niestety" będziesz raczej zmuszony wybrać się do skrzyniarzy, a cała banda z trójmiasta to niestety porażka, cwaniactwo aż razi, omijaj szerokim łukiem hulakowicza, z tego co można wyczytać, niestety cała reszta nie jest lepsza

OLO_AZET
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 10 lip 2015, 20:48
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: OLO_AZET » 11 lip 2015, 10:40

czy zajrzales do skrzyni przed montazem?
jest bardzo duza szansa ze ta druga skrzynia ma identyczny problem z koszem "forward". to tak czest usterka ze mozliwe ze druga srkzynia jest uszkodzona tak samo. druga opcja jest taka ze wkladajac konwerter do drugiej skrzyni nie "Wskoczyl" dokladnie w swoje miejsce w pompie i zerwal elelmt ktory nepdza pompe oleju. czy jak uzupelniales olej po odpaleniu to miales mozliwosc dolania oleju ponad to co wlales na zgaszonym silniku?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga