Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

jak podłączyć "MINI ISO Wyjście na wzmacniacz" jak

Car Audio
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pantego
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 19 sty 2014, 17:34
Lokalizacja: Warszawa

jak podłączyć "MINI ISO Wyjście na wzmacniacz" jak

Post autor: pantego » 14 cze 2015, 08:56

Jak w temacie, ponizej fotki jak to wygląda u mnie, wyślałem że kupie coś takiego "MINI ISO Wyjście na wzmacniacz"

Obrazek

ale te mini iso sa zajęte i można jedynie je wypiąć, tylko pewnie stracę suba ori i prawdopodobnie tyle głośniki?

Ogólnie chce podlaczyc wzmacniacz crunch gti 2200 ale nie chce podłączać się pod tylne glosniki tylko przez rca do radia, co umozliwila mi by ta wtyczna z zdjecia powyzej, tylko jak to zrobic zeby nie stracic tylnych glosnikow, sub ori pol biedy, moze byc odlaczony, pod wzmacniacz pojdzie powerbass m-12. Pomóżcie!

Tak to wygląda u mnie z tyłu radia (audi concertI)

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2015-06-14, 08:56 ]
Zgłebiłem troche wiedzy i ta zolta kostka mini iso to wzmacniacz, da rade po tym zdjeciu rozpoznac czy po zamianie na kostke z rca przestanie grac sam sub czy rowniez niestety tylne glosniki?

emtezet
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 75
Rejestracja: 20 lut 2014, 09:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: emtezet » 15 cze 2015, 10:20

Przestanie grać i sub i tylne głośniki bo są na jednym wzmacniaczu. To co możesz zrobić to wykorzystać przednie wyjścia które u ciebie żółtej w kostce są puste, trzeba tam dołożyć dwa piny i podebrać masę, z tym że nie wiem czy będą aktywne bez zmiany kodowania.

Awatar użytkownika
pantego
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 19 sty 2014, 17:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pantego » 15 cze 2015, 15:01

emtezet pisze:Przestanie grać i sub i tylne głośniki bo są na jednym wzmacniaczu. To co możesz zrobić to wykorzystać przednie wyjścia które u ciebie żółtej w kostce są puste, trzeba tam dołożyć dwa piny i podebrać masę, z tym że nie wiem czy będą aktywne bez zmiany kodowania.
Sprawdziłem, po wyjeciu zoltej kostki sub i tylne glosniki nie graja, szkoda, ze nie robia rozgalezienia tej kostki mini iso na dwie iso, podlaczylbym wtedy aktualna i nowa z rca ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga