Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ MULTI] Problemy przy rospędzaniu

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Osaa6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 05 maja 2015, 19:38
Lokalizacja: Starachowice

[ MULTI] Problemy przy rospędzaniu

Post autor: Osaa6 » 05 maja 2015, 19:59

Witam wszystkich serdecznie jestem posiadaczem Audi A6 2.4 BDV skrzynia multitronic od niedawna mam problem przy rozpędzaniu auta dzieje się to w zakresie od 30 do 70 km wtedy autem zaczyna telepać a potem ustaje i przy większych prędkościach jest to nie odczuwalne sprawdzałem dzisiaj ale w skrzyni nie ma żadnych błędów ogólnie reszta bez zarzutu tylko to rozpędzanie mnie irytuje i chciałem zaznaczyć że nie dzieje się to zawsze objaw występuje i na gazie i benzynie dzisiaj była tez wymieniona sonda za katalizatorem w drugim banku bo palił się check ale nic to nie dało po przejechaniu 80 km znów się zaświecił mój elektryk twierdzi że to niewina katalizatora ale w dalszym ciagu błąd związany jest z niedomaganiem katalizatora po za tym żadnych innych błędów.Jestem z Starachowic u mnie w okolicy nie ma kogoś kto zna się na tych skrzyniach jestem gotowy pojechać do kogoś od nas z forumowiczów nie wiem za co sie zabrać bardzo bym was prosił o pomoc do kogo mógł bym się skierować z tym problemem pozdrawiam.

remik87
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:44
Lokalizacja: szprotawa

Post autor: remik87 » 14 cze 2015, 07:55

a czy szarpanie jest delikatne ? dla pasażerów prawie nie wyczówalne ?

sztukens
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 139
Rejestracja: 15 wrz 2014, 15:36
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: sztukens » 14 cze 2015, 10:07

niewiem jak w multi ale w tipie taki objaw to sypiacy sie konwerter. Ale przyczyn może być wiele począwszy od błahostki jak poduszka skrzyni. Niebagatelizuj problemy udaj się do specjalistycznego serwisu po wczesniejszej diagnozie u zwyklego mechanika czy stacji kontroli. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga