Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Emulator mp3

Car Audio
Awatar użytkownika
chris1987
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 09 sie 2011, 23:10
Imię: Krzychu
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI AWX 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Sz-N

Post autor: chris1987 » 21 kwie 2015, 23:40

Hmm.. to dziwne. Tak z ciekawości napisałem do wszystkich sprzedawców Xcarlinka, czy jest możliwość zachowania zmieniarki i emulatora.... każdy zdecydowanie napisał - NIE ma takiej możliwości <uoee>

lol72, jaki odtwarzacz posiadasz?
AWX 175KM/380NM

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2596
Rejestracja: 21 mar 2013, 17:21
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 22 kwie 2015, 14:40

lol72, _link
Lektor.

Zbój
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 269
Rejestracja: 17 sie 2014, 21:28
Lokalizacja: Siedlce/Parczew

Post autor: Zbój » 22 kwie 2015, 18:48

Nie trzeba było nawet kostki którą oferują, bo juz maiłem tą rozpinaną na trzy różne kolorki[/quote]
Tu wszystkim radził bym sprawdzić jaką macie kostkę z tyłu radia bo ja na przykład miałem dużą czarną i potrzebowałem przelotki o takiej
Obrazek
lol72 pisze: Jedyną wadą jest, że słuchając głośno (bardzo) po ponownym uruchomieniu radia (samochodu) przycisza się samo no i trzeba poglośnić.
Jest na to rada w ustawieniach radia ;)
chris1987 pisze:Hmm.. to dziwne. Tak z ciekawości napisałem do wszystkich sprzedawców Xcarlinka, czy jest możliwość zachowania zmieniarki i emulatora.... każdy zdecydowanie napisał - NIE ma takiej możliwości

lol72, jaki odtwarzacz posiadasz?
To w takim razie nie wiedzą sami co sprzedają :D u mnie działa wszystko tak jak opisał to lol72 czyli klikając na przycisk w moim przypadku (RNS-D-navi plus) radio/cd/tv przerzuca zamiennie CD z MP3.
Też polecam firmę HADRON model XCarLink "model V8" z wejściem AUX jako mini jack.

Piotrek_85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 411
Rejestracja: 29 mar 2015, 21:24
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Radom/okolice

Post autor: Piotrek_85 » 22 kwie 2015, 19:32

To teraz powiedzcie mi jedno........kupujac Xcarlinka wydajemy ponad 300 zl. I co mamy?? Nadal stara konsole srodkowa, ktora wyswietla jedynie napis CD 01 oraz TRACK 01 itd, itp. Nadal zeby cokolwiek przelaczac to trzeba krecic pokretlami, ktore po kilkunastu latach sa juz tak wyj.....ne ze az cale chodza, ekranik nadal stary, ktory byl htem przed15-ma laty I ma format 4:3. W dalszym ciagu jest kaszana bo zeby zmienic pendriva albo karte pamieci to grzebiemy w bagazniku. I za to wszystko placimyponad 300 zl.
Dokladajac niewiele wiecej mozna wejsc w posiadanie poteznej, naladowanej funkcjami, stacji 2 DIN mrki Pioneer. Koszt ok. 680 zl na znanym portalu aukcyjnym. Jesli ktos chce kupic naprawde dobry sprzet, przede wszystkim duzy wyswietlacz 7 " cali, bluetooth, ktory laczy siez telefonem, dotykowy ekran i jakosc dzwieku na naprawdewysokim poziomie, to nie rozumiem jak mozna wydac ponad 300 zl na takie badziewie, ktore zmusza nas do grzebania w bagazniku i nie oferuje nic poza odtworzeniem pliku mp3 z wyswietleniem zamiast tyulu to napisu CD 01. Zenada totalna. Lepiejpoczekac z miesiac, dolozyc i miec kombajn dotykowy 2 DIN z konkretnym procesorem dzwieku i wieloma funkcjami, o ktorych w XCarlinku mozna pomazyc.

Zbój
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 269
Rejestracja: 17 sie 2014, 21:28
Lokalizacja: Siedlce/Parczew

Post autor: Zbój » 22 kwie 2015, 20:27

Piotrek_85 pisze:... ktore zmusza nas do grzebania w bagazniku
Xcarlinka z radiem łączy ~1m kabla więc nawet jak by ktoś chciał to w bagażniku zamontować by go nie mógł.Ja zamontowałem swój na "suficie" schowka w kokpicie.
Piotrek_85 pisze:Lepiej poczekac z miesiac, dolozyc i miec kombajn dotykowy 2 DIN z konkretnym procesorem dzwieku i wieloma funkcjami, o ktorych w XCarlinku mozna pomazyc.
Z tym się zgadzam że można dołożyć i kupić "kombajn" ale mi na przykład zależało żeby było seryjne radio bo mi się takie podoba.
Poza tym nie działała mi zmieniarka CD i to była najszybsza opcja by słuchać muzyki.
Moje radio jest w bardzo dobrym stanie niema powycieranych przycisków i jest w pełni sprawne, a navi mówi i pisze po polsku i to mi w zupełności wystarcza.

Jak zależało by mi na czymś bardziej rozszerzonym to pewnie kupił bym i wstawił w miejsce radia jakiegoś tableta o takich wymiarach i jeszcze można było pograć i w internecie posiedzieć ale ja samochodem jeżdżę a nie klikam w radio ;)

Piotrek_85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 411
Rejestracja: 29 mar 2015, 21:24
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Radom/okolice

Post autor: Piotrek_85 » 22 kwie 2015, 21:03

Zbój pisze:
Piotrek_85 pisze:... ktore zmusza nas do grzebania w bagazniku
Xcarlinka z radiem łączy ~1m kabla więc nawet jak by ktoś chciał to w bagażniku zamontować by go nie mógł.Ja zamontowałem swój na "suficie" schowka w kokpicie.
Piotrek_85 pisze:Lepiej poczekac z miesiac, dolozyc i miec kombajn dotykowy 2 DIN z konkretnym procesorem dzwieku i wieloma funkcjami, o ktorych w XCarlinku mozna pomazyc.
Z tym się zgadzam że można dołożyć i kupić "kombajn" ale mi na przykład zależało żeby było seryjne radio bo mi się takie podoba.
Poza tym nie działała mi zmieniarka CD i to była najszybsza opcja by słuchać muzyki.
Moje radio jest w bardzo dobrym stanie niema powycieranych przycisków i jest w pełni sprawne, a navi mówi i pisze po polsku i to mi w zupełności wystarcza.

Jak zależało by mi na czymś bardziej rozszerzonym to pewnie kupił bym i wstawił w miejsce radia jakiegoś tableta o takich wymiarach i jeszcze można było pograć i w internecie posiedzieć ale ja samochodem jeżdżę a nie klikam w radio ;)
Hehe. No w sumie nic dodac nic ujac. Ja wlasnie zbieram na Pioneera. Konsola oryginalna raczej mi nie pasuje. Wole cos nowszego na wyswietlaczu. Ale jak mialbym tylko zamiar dorzucic mp3 do oryginalnego radia to pewnie tez by bylo cos w stylu Xcarlinka. Transmitery nie wchdza w gre bo to dla tych co im sloń na ucho nadepnal <rotfl>

Awatar użytkownika
chris1987
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 09 sie 2011, 23:10
Imię: Krzychu
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI AWX 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Sz-N

Post autor: chris1987 » 22 kwie 2015, 22:44

Wielkie dzięki za potwierdzenie informacji.
Jak ogarnę parę ważniejszych pierdół przy a6 to kupie xcarlinka od Hadrona :)


Co do zmiany radia... hmm nie pisze się na to.
Rns-d pasuje mi do wnętrza,
podświetlanie jest idealnie skomponowane z reszta,
nie martwię się, że ktoś to ukradnie.
Wyrosłem z bajerów i świecidełek z których i tak nie korzystam lub szybko się nudzą.
Jakby co to już bym wolał wstawić deh 9400 z byłego auta. Głownie dlatego, bo ma korekcje czasowe i aktywna zwrotnica, 3way. Ale niestety przy tym jest totalna kablomania, a chce tego uniknąć.
RNS-E za droga impreza
AWX 175KM/380NM

Awatar użytkownika
Adrian492
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2014, 08:06
Lokalizacja: Lipsko

Post autor: Adrian492 » 28 kwie 2015, 07:55

Panowie, chcę kupić emulator do mojego Concerta 2.
Czy jest różnica pomiędzy XCarLink, a YATOUR? Który lepszy? Widzę, że obydwa już mają opcje przewijania utworów. Co jest potrzebne, aby taki emulator podłączyć oprócz kluczy do wyjmowania radia? ;)

Awatar użytkownika
metyoo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2019
Rejestracja: 29 kwie 2012, 16:08
Imię: Metyoo
Moje auto: S4 C4
Rocznik: 1993
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0 130KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: metyoo » 28 kwie 2015, 08:12

Wszystko co potrzebne do montażu dostaniesz w zestawie, Co kupić? Sam zdecyduj. Wszystkie urządzenia działają na podobnej zasadzie a ich dodatkowa funkcjonalność (np. wyświetlanie tagów) blokowany jest przez oryginalny system.

Awatar użytkownika
Adrian492
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2014, 08:06
Lokalizacja: Lipsko

Post autor: Adrian492 » 28 kwie 2015, 08:34

A czy potrzebna jest ta przejściówka z 20PIN na 8PIN?

Zbój
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 269
Rejestracja: 17 sie 2014, 21:28
Lokalizacja: Siedlce/Parczew

Post autor: Zbój » 28 kwie 2015, 18:29

U mnie na przykład była potrzebna a czy będzie potrzebna u Ciebie to najlepiej będzie jak wyjmiesz radio i sprawdzisz.

Awatar użytkownika
Adrian492
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2014, 08:06
Lokalizacja: Lipsko

Post autor: Adrian492 » 29 kwie 2015, 07:05

Niestety nie miałem jak wyjąć radia, bo nie mam wyjmaków. Ale dla pewności zamówiłem również tą przejściówkę i dziś albo jutro dojdzie do mnie zmieniarka Yatour, także zobaczymy czy warte to jest swoich pieniędzy ;)

rafio83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 322
Rejestracja: 01 lip 2011, 22:40
Imię: Szymon
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: rafio83 » 29 kwie 2015, 19:06

Czyli jeżeli dobrze rozumiem (proszę o poprawę jeżeli się mylę):

1.Kupując emulator wypinam ori zmieniarkę i podłączam emu.
2.Po włączeniu navi w tryb aux, zaczyna się odtwarzanie
3.Możliwość przełączenia utworów jest tylko za pomocą pilota do emu, czy z navi też można?

tommyp2
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 24 gru 2012, 22:33
Lokalizacja: opolskie

Post autor: tommyp2 » 29 kwie 2015, 20:00

Witam wszystkich,

chciałbym sprecyzować... Posiadam radio Symphony I 2 DIN nie mam zmieniarki z tyłu chyba ktoś wyciagnął...

Kupuje emulator podłączam pod zmieniarkę i gra, nie musi nic wyświetlać - tytułów piosenek itd ale gra???

Awatar użytkownika
metyoo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2019
Rejestracja: 29 kwie 2012, 16:08
Imię: Metyoo
Moje auto: S4 C4
Rocznik: 1993
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0 130KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: metyoo » 29 kwie 2015, 20:42

rafio83 pisze:2.Po włączeniu navi w tryb aux, zaczyna się odtwarzanie
3.Możliwość przełączenia utworów jest tylko za pomocą pilota do emu, czy z navi też można?
Naciskasz dwukrotnie "CD" i przechodzi w tryb zmieniarki (emulator). Obsługujsz za pomocą radia
|<
>|
<<
>>
CD +
CD -
tommyp2 pisze: Kupuje emulator podłączam pod zmieniarkę i gra, nie musi nic wyświetlać - tytułów piosenek itd ale gra???
Nie będzie wyświetlać nic oprócz numeru katalogu (CD) i numeru ścieżki, bo nic ponadto nie jest obsługiwane przez system.
Może się zdarzyć, że będzie trzeba zakodowac zmieniarkę. Ja nie miałem zmieniarki i nie musiałem nic kodować, ale zdarzają się takie przypadki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga