Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Którędy idzie przewód

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Kamis23kx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 106
Rejestracja: 05 sie 2012, 10:38
Lokalizacja: Szczytno/Mazury

Którędy idzie przewód

Post autor: Kamis23kx » 18 kwie 2015, 18:49

Proźba.Wiecie może którędy idzie przewód od zbiorniczka płynu do spryskiwaczy do tylnej klapy w Avancie ?.Pryskam na tylna szybę pompka chodzi ale nic nie leci.Zauważyłem że kapie ciurkiem pod autem w okolicy lewego koła.Dywanik w okolicach pedałów też jest mokry.

sztukens
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 139
Rejestracja: 15 wrz 2014, 15:36
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: sztukens » 18 kwie 2015, 20:23

Zacytuję kolegę raffcio w jednym z postów.
Pompka chodzi, nie leje się z nadkola. Wczoraj rozebrałem trochę tzn. plastiki z progu kierowcy i pasażera - lewa strona i w wiązce elektryki idącej wzdłuż progu nie widziałem rurki (w C5 od razu widoczna była czarna karbowana rurka). Dlatego też podejrzewam że rurka jest poprowadzona wzdłuż tunelu środkowego. Nie odkręcałem fotela ani tylnej kanapy, ale widzę że to będzie konieczne. Kolego camelllcamelll czy tylną kanapę to trzeba rozebrać całą czy tylko oparcie lub siedzisko?

Kamis23kx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 106
Rejestracja: 05 sie 2012, 10:38
Lokalizacja: Szczytno/Mazury

Post autor: Kamis23kx » 18 kwie 2015, 20:36

Dzięki sztukens, właśnie wróciłem z garażu i dokładnie w tym miejscu znalazłem tylko są tam końcówki które łączą przewód męska i żeńska i żenska jest pęknięta a nie da się jej ściągnąć.Nie wiem jak to ogarnąć a łączyć na sztukę i zgrzewać koszulką termokurczliwą nie chcę bo to chyba nie zadziała

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga