Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ALF 2.4 165 KM] Sporo białego dymu ale tylko z jednej rury?

Silniki benzynowe
stawikcbr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2013, 20:15
Lokalizacja: koziegłowy

Post autor: stawikcbr » 10 kwie 2015, 22:08

nie wiem z której bo akurat sąsiad patrzył i mówił że dymi ,jutro sprawdzę jeszcze raz,ale ja mam po jednej stronie dwie rurki(patrząc od tyłu po lewej) i wydaje mi się że one wychodzą z jednego tłumika końcowego,nie wiem czy to ma znaczenie jakieś jak są z jednego tłumika,widziałem że nie które audi mają po prawej i lewej stronie rurki końcowe
pozdrawiam Stawikcbr

Pioter211
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 458
Rejestracja: 07 kwie 2015, 10:22
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ALG 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Pioter211 » 10 kwie 2015, 22:31

Posadz sasiada za kiera i niech przygazuje. Sam sprawdz z której strony i czym dymi. Inaczej do niczego nie dojdziemy. Z kazdej glowicy wychodzi oddzielny wydech. Powinienes miec wydechy po obu stronach a to czy sa pojedyncze czy podwojne nie ma znaczenia.

stawikcbr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2013, 20:15
Lokalizacja: koziegłowy

Post autor: stawikcbr » 12 kwie 2015, 16:15

witam,wiec tak na rozgrzanym jak wróciłem z miasta nie zauważyłem żadnego dymienia,a śmierdzi cały czas tak jakby się zalewał ,nie przepalał:(,apropo wydechu to tak idą 2 rury aż do ostatniego tłumika i potem mam 2 wyloty tylko z jednej strony(lewej)-możę mam nie ten tłumik końcowy nieorginalny?
pozdrawiam Stawikcbr

Awatar użytkownika
xpbit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2009, 09:41
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rybno k/Działdowa

Post autor: xpbit » 13 kwie 2015, 00:34

stawikcbr pisze:witam,wiec tak na rozgrzanym jak wróciłem z miasta nie zauważyłem żadnego dymienia,a śmierdzi cały czas tak jakby się zalewał ,nie przepalał:(,apropo wydechu to tak idą 2 rury aż do ostatniego tłumika i potem mam 2 wyloty tylko z jednej strony(lewej)-możę mam nie ten tłumik końcowy nieorginalny?
czyli masz podwójny układ wydechowy który na ostatnim tłumiku łączy się w jeden i masz normalnie jeden tłumik końcowy tylko z podwójną rurka ??


to raczej nic nie znaczy jak z podwójnej rurki leci z jednej tylko może ta druga jest przytkana co nie ma wpływu raczej na nić

co innego jakby był układ wydechowy cały podwójny że obie strony silnika nie łączą się w jeden w ogóle i każda strona jest zakończona swoim tłumikiem końcowym to wtedy można coś stwierdzać ze prawa strona silnika kopci a lewa nie... a tu to raczej nie ma o czym gadać
_________________________________ Audi Quattro______________________________

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga