Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Remont Tiptronika na Śląsku ?

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bikermoto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2015, 12:47
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Katowice

Remont Tiptronika na Śląsku ?

Post autor: bikermoto » 07 lut 2015, 12:54

Witajcie,

jak oceniacie serwis u Sopy (www.sserwis.pl) ? Robił ktoś tam remont tiptronika? Na jakie koszta trzeba się przygotować u Sopy?
Bo skrzynia jest do remontu - szarpie na 4-5-6 biegu przy przyspieszeniu, aż cały samochód drży. :)
Czy może jakiś inny serwis ASB polecacie na Śląsku?

A czy przy kupnie skrzyni biegów sprawnej używanej z gwarancją o tym samym numerze trzeba coś programować? Czy wystarczy wrzucić i można jechać?

sztukens
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 139
Rejestracja: 15 wrz 2014, 15:36
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: sztukens » 07 lut 2015, 14:42

u sopy nie zrobilbym nawet wymiany oleju ;x Zdzierają bardzo z klienta, tym bardzie że oni tych skrzyń osobiśćie nie remontują tylko są "pośrednikiem" . Za co placisz dodatkowo. Nie kupuj używnej skrzyni bo niewiesz co w niej siedzi, a gwarancja na owe skrzynie to tylko "pic na wode". Ja remontowałem w autoryzowanym serwisie w mysłowicach, zajmują się tylko automatami, głownie tipy i multi. Jak znajdę nazwe to zapodam, koszt to 4k za remont calkowity, czyli wybrzuszenie wszystkiego i wstawka nowych częsci :) Stanowczo polecam

Awatar użytkownika
bikermoto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2015, 12:47
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Katowice

Post autor: bikermoto » 07 lut 2015, 17:25

sztunkens czy to chodzi o to w Mysłowicach http://www.asbpalka.eu ? Fajnie bo mają skrzynie na wymianę z tego co piszą.

marek85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 11 sie 2012, 21:22
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: marek85 » 15 mar 2015, 16:41

sztukens pisze:u sopy nie zrobilbym nawet wymiany oleju ;x Zdzierają bardzo z klienta, tym bardzie że oni tych skrzyń osobiśćie nie remontują tylko są "pośrednikiem" . Za co placisz dodatkowo. Nie kupuj używnej skrzyni bo niewiesz co w niej siedzi, a gwarancja na owe skrzynie to tylko "pic na wode". Ja remontowałem w autoryzowanym serwisie w mysłowicach, zajmują się tylko automatami, głownie tipy i multi. Jak znajdę nazwe to zapodam, koszt to 4k za remont calkowity, czyli wybrzuszenie wszystkiego i wstawka nowych częsci :) Stanowczo polecam
podaj adrs gdzie to robiłeś w tych mysłowicach

uszoo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 92
Rejestracja: 20 wrz 2013, 17:19
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: uszoo » 15 mar 2015, 17:31

Witaj !


Ja remontowałem skerzynie w Mysłowicach 6 miesiecy temu i skrzynia szarpie przy redukcji w dół musze na poprawke jechac :/

marek85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 11 sie 2012, 21:22
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: marek85 » 15 mar 2015, 18:11

kurde cieżko o dobrego mechanika od skrzyń... o Sopie też już slyszalem duzo negatywnych opinii, chciałbym podjechac na samą diagnoze, raczej wszystko mam ok ale chce sie upewnic

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga