Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Sprzedawca] Odradzam sprzedawcę z allegro kulap83

ODPOWIEDZ
kompas9
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 164
Rejestracja: 13 mar 2013, 16:52
Lokalizacja: łódź

[Sprzedawca] Odradzam sprzedawcę z allegro kulap83

Post autor: kompas9 » 06 lut 2015, 13:29

Witam , 2 stycznia kupiłem radio + komplet do przekładki w cenie 500 zł. Dość szybko przyszła paczka i następnego dnia podłączyłem radio w aucie. Okazało się ,że radio jest nie sprawne. Uszkodzony prawdopodobnie wyświetlacz. Po telefonie wspólnie ustaliliśmy, że odsyłam radio samo radio, paczkę wysłałęm 8.01.15r . Kiedy paczka dotarła do sprzedającego zadzwonił, potwierdził uszkodzenie radia i wspólnie ustaliliśmy zwrot 250 zł za radio. Zaproponowałem ,że odkupię uszkodzone radio za 100 zł kupujący się zgodził, miał wykonać przelew oraz wysłać paczkę. 10.01.15r paczka była już u sprzedającego, podałem mu numer konta i czekałem na przelew i paczkę. 19.01.15r nie było przelewu ,paczki ani informacji od sprzedającego. Podczas rozmowy twierdził ,że zgubił moje dane i nr telefonu i nie miał jak się skontaktować. Podałem mu dane do wysyłki ustaliliśmy ,że kwotę 150 zł zwrotu za uszkodzone radio włoży w paczkę. Paczkę nadał dopiero 28.01.15r. 30.01.15 dotarła do mnie paczka z radiem ale bez pieniędzy, po telefonie sprzedający twierdzi ,że jego pracownik pakował radio i nie włożył pieniędzy. Tego samego dnia po raz kolejny wysłałem mu numer konta i oczekiwałem przelewu. 02.02.15r po kilku telefonach wysłałem sprzedającemu swój email na który ma wysłać potwierdzenie przelewu. Dziś tj. 06.02.15r nie otrzymałem przelewu 150zł za uszkodzone radio, sprzedający jest niepoważny przez telefon wymyśla nowe wymówki, twierdzi ,że jest w trasie i nie ma czasu. Odradzam wszelkie transakcje z nim <uoee>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga