Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

POMOCY, nie dziala oswietlenie kabiny

Wnętrze
ODPOWIEDZ
Świstakes
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 25 cze 2014, 20:04
Lokalizacja: Bogatynia

POMOCY, nie dziala oswietlenie kabiny

Post autor: Świstakes » 22 gru 2014, 15:44

Witam, wiem ze temat omawiany miliony razy ale naprawde nie noge znaleźć nic co mogloby mi pomoc ogarnac temat, chodzi o oswietlenie (nogi, i 2 swiatelka w drzwiach) po otwarciu drzwi ...
czujniki w dzwiach sprawne bo sprawdzalem wyciagajac je z zamkow( no i jak otwieram drzwi to sie zapala lampka ale tylko ta w podsufitce .(nie dziala tez podswietlenie schowka)
Ogolnie zarowki dobre tylko na zadnym wyjsciu nie ma (+)... i gdzie go teraz szukać?
Dobieralem sie do modulu konfortu zeby zobaczyc czy nie zalany czy cos i caly suchy i ladny tylko ktos wczesniej cos kombinowal:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pona-91
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 30 paź 2014, 10:23
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: pona-91 » 24 gru 2014, 19:05

sprawdź kostkę wchodzącą do zamka drzwi , ja miałem tak że podsufitka się świeciła, a oświetlenie pod nogami i pod drzwiami nie ... jak ruszałem tą kostką to się zapalało i gasło , dobrze wyczyściłem piny , zalałem wd-40 i jest igła;)

Awatar użytkownika
bendzji
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7166
Rejestracja: 14 kwie 2012, 23:09
Imię: Michał
Moje auto: Inne
Rocznik: 2019
Nadwozie: Inne
Napęd: Brak
Skrzynia: Automat
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Września

Post autor: bendzji » 24 gru 2014, 23:40

A co pokazuje Vag? Czy sterownik centralnego widzi że te mikrostyki pracują? - masz to ładnie opisane w temacie xoslox

Te grube kable czerwono-niebieskie to stały plus po akumulatorze z bezpieczników S238 i S14 - możesz sprawdzić czy tam jest 12 V cały czas


Lampka schowka jest zasilana po przełączniku świateł ( terminal 58 ) czyli sterownik centralnego nie ma z tym nic wspólnego,

Lampki oświetlenia mają 2 piny i są to:
- kabel czerwono-fioletowy - wtyczka 2 pin 15 - rozdziela się i dochodzi do wszystkich lampek
- lampki od strony kierowcy mają podłączenie pod wtyczkę 5 pin 1 , kabel zielono-żółty

Świstakes
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 25 cze 2014, 20:04
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Świstakes » 25 gru 2014, 04:51

Dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedz, zlapie chwile wolnego czasu a to zdiagnouje krok po kroku

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga