Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2.8] czy przy wymianie rorządu trzeba napełnić klime?

Silniki benzynowe
v4mpyre
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 08 gru 2014, 10:34
Lokalizacja: pn-wsch okolice w-wy

Post autor: v4mpyre » 23 gru 2014, 09:52

pantego pisze:
v4mpyre pisze:Robilem rozrzad w 4.2 pare dni temu, zadnego grzebania z instalacja klimy nie bylo, wiec ktos na pewno sciemnia.
daj namiar, bo już mam dosyć mechaników którzy beda to tydzień robić.

PS. Ile powinien zajac czasu ten rozrzad?
Q-service Andrzejewski: http://www.q-service.waw.pl/page24.php
Nie wypowiadam sie na temat kosztow, najtaniej nie jest, co do czasu tez sie nie wypowiadam, bo skladali mi jeszcze zawieszenie, robili regeneracje pompy wspomagania, czyszczenie silnika, plukanie ukladu wspomagania itd. (samochod przez to stal 4 dni u nich), ale z tego co widze to terminy maja calkiem niezle i jesli ci zalezy na czasie to tez potrafia sie strescic, no i nie mam co narzekac na jakosc pracy. Raczej wydaje mi sie ze potrzebuja jeden dzien na zebranie czesci i pewnie drugi na zrobienie auta, ale jak z nimi rozmawialem to nie ma problemu zeby z wlasnymi czesciami do nich podjechac, tylko ze wtedy daja gwarancje jedynie na robocizne, a nie na czesci, wiec jak dostarczysz cos co sie uszkodzi to nie licz ze w cenie zrobia jeszcze raz :)
Jak masz juz czesci to pewnie smialo mozesz sie umawiac i w 1 dzien zrobia.

A - i zeby nie bylo ze mam jakies powiazania z nimi ;) Robilem u nich (tez z polecenia) kompletny remont silnika w drugim aucie (wraz z wymiana tlokow i rozwiercaniem bloku) i jestem zadowolony i z roboty i z podejscia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga