Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Warsztat] Bełtowski i Auto Specjal Kraków - który polecacie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Byron100
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 06 lis 2008, 11:09
Lokalizacja: Kraków

[Warsztat] Bełtowski i Auto Specjal Kraków - który polecacie

Post autor: Byron100 » 11 wrz 2014, 15:57

Panowie czy nikt nie korzysta/ał z ASO Bełtowski i Auto Specjal w Krakowie ? Strasznie ciężko znaleźć jakąkolwiek opinie o tych warsztatach :)

Chciałbym wymienić przedni zderzak wraz z grillem - co wiąże się również z lakierowaniem nowego zderzaka.

Tak więc proszę was o opinie czy w którymś z tych 2 ASO można mieć pewność, że będzie to lepiej i sprawniej zrobione ? Jakie są wasze doświadczenia z serwisem i lakiernią w tych salonach?

Dziękuję za każdą odpowiedz.
Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej, wiec aby nie oszaleć, nieraz musimy udawać szaleńców :)

jcsft
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 12 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: małopolska

Post autor: jcsft » 14 lis 2014, 22:08

Korzystałem z ASO AutoSpecial w Krakowie. Naprawa w ramach likwidacji szkody (płacił ubezpieczyciel)
Zrobili prawie dobrze - miałem zastrzeżenia do spasowania elementów wiec poprawiali. Po poprawce dalej nie było "idealnie" więc musiałbym im auto dalej zostawić (kolejne dni, tydzień?) więc odpuściłem.

To działa tak że nie mają na miejscu swojej lakierni tylko oddają "gdzieś" Twój samochód do lakierowania.

W Bełtowskim byłem na kontroli przed zakupem bo nigdy nie miałem wcześniej AUdi i mogę powiedzieć że nie warto - tyle co się tam dowiedziałem na temat samochodu to sam mogłem wywnioskować (miernik lakieru mam - łudziłem się na nie wiadomo jaką ekspertyzę, nawet myślałem że ktoś z aso się tym autem po prostu przejedzie) tymczasem to co wyszło po zakupie można było spokojnie zauważyć jeśli ktoś ma pojęcie o danym modelu bez problemu.

Sambi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 14:52
Lokalizacja: Orzysz/Essen

ASO

Post autor: Sambi » 14 lis 2014, 22:36

Znajdź dobrego lakiernika a nie ASO bo oni też do mietka do garażu oddają do malowania a kasuja jakby do fabryki oddawali do malowania.

c24rny
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2012, 21:16
Lokalizacja: Kraków

Post autor: c24rny » 23 lis 2014, 17:55

Pierwsza wizyta.
Bylem w auto special naprawiać tylny błotnik + zderzak po delikatnej stłuczce parkingowej. Po efektach naprawy, lakierowania zero śladu.

Druga wizyta.
I teraz nie tyle o samej usłudze ale o wycenie.
Tak się złożyło że nałożyły się na siebie 3 zdarzenia w różnym czasie.

1. miałem do zrobienia prawy błotnik. Minimalne wgniecenie wiec olałem i jeździłem z tym.
2. dziewczyna najechała na tył poprzedzającego auta i zatrzymała sie na jego haku. W wyniku tego nad grilem delikatnie zgięła się sama końcówka maski. No i został ślad od haka na tablicy rejestracyjnej. Wygiął się pas przedni. Nic poza tym nie było widać przez brak czasu olałem i jeździłem dalej (mój bląd)
3. (znowu dziewczyna) zaparkowała przodem przy wysokim krawężniku i później cofajac zostawiła na tym krawężniku połowe zderzaka. Całość z jednej strony wisiała. nie dalo się z juz z tym jeździć wiec odstawiłem auto do auto specjal zeby zrobili to z AC.

1 i 3 sytuacja zostałaby załatwiona z AC. Problem pojawił się przy drugiej niezgłoszonej w porę szkodzie. Auto special wycenił naprawę na 11000 (jedenascie tys. ) za która to musiałbym zaplacić sam. Oczywiście odmówiłem i przyjechałem po auto.
Po czym serwis zaproponował upust i zeszli do 8000.
Finał był taki, że w innym serwisie dopłaciłem 700 zł i miałem temat zamknięty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga