Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Sprzedawca] Odradzam sprzedawcę na allegro emiel3

ODPOWIEDZ
sebool12
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 162
Rejestracja: 16 wrz 2014, 17:54
Lokalizacja: Szczerców

[Sprzedawca] Odradzam sprzedawcę na allegro emiel3

Post autor: sebool12 » 30 paź 2014, 18:54

Witam

Chciałbym odradzić sprzedawcę na allegro emiel3. Zajmuję się on handlem rozbieraniem aut (głównie Audi) i sprzedażą ich na części. Co do samego kupna i początkowo kontaktu problemu nie ma, co o reklamacji możemy zapomnieć. Typowy cwaniak na allegro - dopóki nie zgłosisz sprawę na policję ma gdzieś allegro, a allegro siedzi cicho bo płaci prowizje więc też mają Nas gdzieś.

U mnie był problem z reklamacja anteny, która kupiłem na tej aukcji:
http://allegro.pl/anetna-radia-wzmacnia ... 20158.html

Antena teoretycznie działa, ale odbiera znacznie słabiej niż powinna - wzmacniacz na wykończeniu co sygnalizuje błąd 00856 - radio antena 011 - open circuit.
Widząc, że sprzedający ma jeszcze drugą sztukę takiej anteny chciałem ją wymienić lecz niestety kontakt się urwał. Wtedy dopiero sprawdziłem ten mały odsetek negatywnych komentarzy - wszystkie przedstawiają ten sam problem - kupujący ma gdzieś zasadę o 10 dniowym okresie możliwości zwrotu nawet bez podania przyczyny.
Wtedy zacząłem pisać, że chce zwrócić, ale kontaktu nadal nie było.
Zgłosiłem spór na allegro, ale sprzedający nie odpisał nic i dupa blada - allegro ręce rozkłada.
Poczekałem jeszcze jakiś czas i zdecydowałem dzisiaj, że wystawię jednak komentarz negatywy - w ciągu kilku minut otrzymałem komentarz zwrotny, oczywiście też negatywny.
Na komentarz jednak potrafił odpisać ;)
Oczywiście sprzedający wszystkiego się wyparł i zrzucił winę na moje radio ...
Moje radio jest sprawne i ma się dobrze - po zamontowaniu innej anteny problemu nie ma.

Dane sprzedającego:
emiel3

EMIL CHODAK
emczesci
STRÓŻÓWKA 126
38-300 GORLICE
517-747-332 , 518-656-781
Polska
emiel3@interia.pl


Tak więc jeszcze raz, odradzam sprzedającego emiel3.


PS. Dziwi mnie, że na tym forum nie ma takiego wątku, w którym forumowicze zgłaszaliby nieuczciwych sprzedawców z allegro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga