Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Montaż tabletu w miejsce radia, kilka pytań

Car Audio
ODPOWIEDZ
Cybul
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 27 maja 2013, 02:05
Lokalizacja: Wroclove

Montaż tabletu w miejsce radia, kilka pytań

Post autor: Cybul » 07 paź 2014, 21:06

Witam
Ostatnio myślę nad montażem tableta samsunga do mojej audi i teraz pojawiło mi się kilka pytań...
Myślałem nad zostawieniem seryjnego radia ale zamontować go w schowku żeby np korzystać z radia i teraz pytanie jak by rozwiązać sprawę regulacji głośności żeby za każdym razem nie otwierać schowka i na razie nie montować kierownicy wielofunkcyjnej?
Czy z tabletu samsunga dźwięk wyjdzie przez gniazdo którym się ładuje czy trzeba podłączyć przez jacka?
radio jakie mam w aucie to concerto 1din
pozdr:)

mrporpoise

Post autor: mrporpoise » 07 paź 2014, 21:31

Nie bardzo rozumiem. Chcesz podłączyć w jakiś sposób tablet, do przełożonego radia kaseciaka? Czy dobrze rozumiem? Jeżeli chciałbyś żeby dźwięk 'wyszedł' przez mini USB to potrzebowałbyś minimum dobry emulator zmieniarki - ale wtedy tablet musiałby działać w trybie pamięci masowej - więc zapomnij o używaniu jednoczesnym.

Dalej idąc - przez Jacka podłączasz do kasety - adaptera - który siedzi w radiu i tutaj regulujesz głośność już na tablecie sobie.

Ewentualnie pozostaje wyciągnąć gdzieś na dechę sterowanie głośnością z pinów odpowiednich... ale ogólnie to trochę rezania.

Jak chcesz zamontować tablet w miejsce 1din radia?

Awatar użytkownika
Adrian1989
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 18 sty 2013, 21:15
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Adrian1989 » 14 paź 2014, 15:11


ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga