Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Towar] Szary Avant 1.9 TDI AWX 2004 Brzeźno

ODPOWIEDZ
icemerc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 161
Rejestracja: 18 maja 2011, 23:07
Lokalizacja: Łódź

[Towar] Szary Avant 1.9 TDI AWX 2004 Brzeźno

Post autor: icemerc » 28 cze 2014, 23:06

Mowa o tym aucie :

http://otomoto.pl/audi-a6-C33616567.html

oglądałem je ponad 2 godziny.

Tylni lewy błotnik malowany. Pozatym porysowany, zderzak obtarty, jakies zaprawki, na dachu przy antenie 2 wgnioty jak by coś na niego spadło.
Przebieg faktycznie autentyczny i .... koniec sprzęgła i dwumasy ( trzesie całym autem )
Silnik zapala za 3-4 obrotem rozrusznika. Cieknie z pokrywy zaworów, Eger przepuszcza i aż kapie. Pozatym co ciekawe mocne zapocenie miedzy głowica a blokiem silnia na całej długości ( do okoła. Silnikiem dość mocno rzuca na boki. Po nagrzaniu jak wyjmujemy w trakcie pracy bagnet zaczyna sie lekko dymić, tak samo po odwarciu korka wlewu oleju. Bardzo słaba reakcja na pedał gazu ( gwałtowne wciśniecie pedału do podłogi i zero reakcji ) ale błędów nie wywala. Podczs cofania aby nie zgasł trzeba na 1500 obr wkręcić i rusza. Podczas ruszania na półsprzegle zaczyna sie cały telepać ( buda) Sprzego bierze bardzo wysoko. Sprzedający ma 2 inne auta na podwórku do sprzedania w tym A6 C6. Jak pytam czemu sprzedaje C5 to odpowiedz brzmiała " bo kupiłem C6 " Na pytanie to czemu też sprzedaje, odpowiada " bo mam firme transportową i wezme coś innego w leasing " Zony auto też sprzedaje ale handlarzem nie jest. Pan nie przyjmuje do wiadomości wad auta i wielkości inwestycji, jakie trzeba poniesć... Jak ktoś ma wolne 3 tyś można brać bo negocjacji praktycznie w tym przypadku nie ma ( pan sprzedaje od marca to auto zaczynając od 25 tyś ).
Jazda zaczyna się od 300 Nm...

Koła mogą być cztery... Cylindrów musi być pięć a napęd obowiązkowo Quattro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga