Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Towar] A5 c5 1.9 TDi AWX Avant Tomaszów Mazowiecki

ODPOWIEDZ
icemerc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 161
Rejestracja: 18 maja 2011, 23:07
Lokalizacja: Łódź

[Towar] A5 c5 1.9 TDi AWX Avant Tomaszów Mazowiecki

Post autor: icemerc » 28 cze 2014, 22:27

Witam.

zaczne od egzemplarza:

http://olx.pl/oferta/audi-a6-1-9-tdi-13 ... dad75cba27


Byłem, oglądałem, jeździłem. Auto faktycznie nie miał lakierowanego żadnego elementu ale.... nadaje sie do ponownego lakierowania. Całe mocno porysowane, tylni zderzak do wyrzucenia, peknieta obudowa lusterka lewego, przetarcie błotnika lewego, tylna klapa zamyka sie za ...10 razem, klamka od strony kierowcy uszkodzona - nie mozna wejsc do auta - wchodzi sie przez pasażera. Miernik na aucie pokazywał mocno spolerowany lakier ( ok 60-80 mikronów ). Silnik cały ulany i cieknie z niego co widać gołym kiem zaraz po odpaleniu. Auto praktycznie cały czas stoi, bo sprzedający nie jest włascicielem a tylko pośrednikiem. Właściciel przebywa w Belgii ale skonaktować sie z nim nie mozna tylko Pan pośrednik może to dla nas uczynic. Wnetrze wygląda na 419 tyś a nie 219 jak wykazuje licznik . Pan nie wie co było robione, na jakim oleju śmiga itp... Jazda próbna to masakra. W aucie wszystko trzeszczy, lata hałasuje jak w wartburgu. Po mocniejszym modiśnieciu auta pan pośrednik oburza sie bo " on tak tym autem nie jeździ ". Walniety termostat, czujnik od temperatury. Co najlepsze cene ustala sie z pośrednikiem a nie właścicielem, który podobno będzie za 2 tygodnie w Polsce :shock: .
Nie chciało mi sie nawet VCDS-a podpinać aby sprawdzić przebieg i korekcje....
Auto warte w moim mniemaniu max 15 tyś.

Także jak ktoś z was czaił sie na ten egzemplarz zdecydowanie ODRADZAM - przynajmniej nie za tą cene która jest w ogłoszeniu.
Jazda zaczyna się od 300 Nm...

Koła mogą być cztery... Cylindrów musi być pięć a napęd obowiązkowo Quattro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga