Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[usluga ] Naprawa sterowników ABS i nie tylko

ODPOWIEDZ
liberro

[usluga ] Naprawa sterowników ABS i nie tylko

Post autor: liberro » 23 sty 2009, 23:59

Witam , po wszelkich przebojach i po spartolonej przez jedną pseudo firmę z Zabrza robocie z czystym sumieniem mogę polecić Wam gościa który odratował zjeb...y przez tą firmę sterownik. Gość któremu można zaufać.

And the winner is ....

Naprawa sterowników ABS i nie tylko
Lech Wrotniak.
Ptasia 34/24
65-525 Zielona Góra
792929291

I daje 12 m-cy gwarancji. Tamten partacz dawał 24 ale co z tego jak nie potrafił zrobić standardowego sterownika :-)



Działa szybko fachowo i rzeczowo. A co najważniejsze zaosczędzi Wam sporo nerwów.


P.S. Uprzedzając fakty, pseudo firma która zabrała sie za naprawe sterownika nie mając o tym zbytniego pojęcia znajduje się pod postacią usera forum a6klub i agituje na rzecz partacza z Zabrza czyli siebie. Jezyk jego jest gładki i czysty jak pielucha niemowlaka , żart i riposty grypsiaste dlatego zwieść się i ja dałem :) ale robota jego śmierdzi a smrod zabić nie łatwo. Strzeżcie się Szatana :)))
Ostatnio zmieniony 18 lis 2011, 13:51 przez liberro, łącznie zmieniany 1 raz.

liberro

Post autor: liberro » 24 sty 2009, 09:01

Oka Andi . Widzisz ja mam 99 % pewności że to on ale zawsze jest 1 % a przecież przez 1 % kogoś tu na forum rujnował nie będe . Mogę Ci obiecać Andi że bedę śledził tematy i jak zobaczę że namawia do napraw u siebie z miejsca dam ostrzeżenie w poście i wyląduje w dziale ODRADZAM . Sądze że ten Pan po tym co przeczytał więcej tematów tu nie zamieści bo strzelilby sobie jedynie samobuja. Dodam tylko że barwnie się on reklamuje na allegro i widzę ze zdązył złowić kolejnego frajera .

P.S. Przypadek z Zabrza był ewenementem, danych firmy nie podam chyba że dojdzie do sytuacji opisanej powyżej . Nie chce jednak aby inne firmy ze śląska kosztem gościa cierpiały więc jeżeli znajdziecie jakiegoś fachowca z Zabrza lub Gliwic zawsze możecie zapytać mnie czy to ten na PW lub telefonicznie 888 888 500

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga