Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C5]Pomoc przy wycenie po kolizji

Wszystko związane z ubezpieczeniem naszych aut. AC, OC, NW, wypadki, stłuczki, odszkodowania itp.
ZET
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 27 kwie 2013, 23:16
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

[C5]Pomoc przy wycenie po kolizji

Post autor: ZET » 04 mar 2014, 22:05

Cześć potrzebuje pomocy przy wycenie . Obecnie mieszkam w Holandii i miałem kolizję nie z mojej winy gość wjechał we mnie spisane oświadczenie itd. . I teraz następuje pierwszy etap wypłaty odszkodowania czyli muszę podać sam kwotę jaka by mnie satysfakcjonowała jeśli podam zdaniem ubezpieczalni za dużą kwotę to dopiero przysyłają rzeczoznawcę . I teraz pytanie ile zawołać ? Błotnik lewy jest do wymiany bo zarysowany i przełamany (poniżej foty ) do tego przerysowany rant felgi s-line 18" oraz zaczął ciec płyn chłodniczy z webasta bo jest akurat w miejscu uderzenia , już tam zaglądałem pękł tylko króciec ale oni nie muszą o tym wiedzieć . Oczywiście oni tu się nie bawią w zamienniki wszystko po cenach serwisu i wiadomo w Euro , dodam tylko ,że kolega za wgniecione drzwi w scenic-u dostał 1050E

Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 mar 2014, 13:51 przez ZET, łącznie zmieniany 1 raz.
Było szybkie VR6 jest wygodne V6 .
Regulamin, Punkt 99

Awatar użytkownika
stinger
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 783
Rejestracja: 20 mar 2011, 07:42
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Landsberg/Lubuskie

Post autor: stinger » 04 mar 2014, 22:25

Popraw zdjęcie

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Re: [C5]Pomoc przy wycenie po kolizji

Post autor: rafal_m » 05 mar 2014, 08:54

ZET pisze:Cześć potrzebuje pomocy przy wycenie . Obecnie mieszkam w Holandii i miałem kolizję nie z mojej winy gość wjechał we mnie spisane oświadczenie itd. . I teraz następuje pierwszy etap wypłaty odszkodowania czyli muszę podać sam kwotę jaka by mnie satysfakcjonowała jeśli podam zdaniem ubezpieczalni za dużą kwotę to dopiero przysyłają rzeczoznawcę . I teraz pytanie ile zawołać ? Błotnik lewy jest do wymiany bo zarysowany i przełamany (poniżej foty ) do tego przerysowany rant felgi s-line 18" oraz zaczął ciec płyn chłodniczy z webasta bo jest akurat w miejscu uderzenia , już tam zaglądałem pękł tylko króciec ale oni nie muszą o tym wiedzieć . Oczywiście oni tu się nie bawią w zamienniki wszystko po cenach serwisu i wiadomo w Euro , dodam tylko ,że kolega za wgniecione drzwi w scenic-u dostał 1050E

Obrazek
Za zderzak i klape wzialem ostatnio 4k euro i to z polskiego ubezpieczenia... likwidowanego w niemczech.

Moja rada jedz do niezaleznego rzeczoznawcy, zaplac to 100-200 euro za wycene i im wyslij razem z rachunkiem.

ZET
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 27 kwie 2013, 23:16
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: ZET » 05 mar 2014, 14:00

http://ifotos.pl/zobacz/IMG0069[1_erhrsee.jpg/

Mam nadzieje ,że foto już działa , chciałem pojechać do serwisu Audi/VW i żeby mi powiedzieli jaki koszt naprawy i żeby rozpisali mi to na papierze a potem z tym do ubezpieczalni .

[ Dodano: 2014-03-05, 14:00 ]
rafal_m pisze:
ZET pisze:Cześć potrzebuje pomocy przy wycenie . Obecnie mieszkam w Holandii i miałem kolizję nie z mojej winy gość wjechał we mnie spisane oświadczenie itd. . I teraz następuje pierwszy etap wypłaty odszkodowania czyli muszę podać sam kwotę jaka by mnie satysfakcjonowała jeśli podam zdaniem ubezpieczalni za dużą kwotę to dopiero przysyłają rzeczoznawcę . I teraz pytanie ile zawołać ? Błotnik lewy jest do wymiany bo zarysowany i przełamany (poniżej foty ) do tego przerysowany rant felgi s-line 18" oraz zaczął ciec płyn chłodniczy z webasta bo jest akurat w miejscu uderzenia , już tam zaglądałem pękł tylko króciec ale oni nie muszą o tym wiedzieć . Oczywiście oni tu się nie bawią w zamienniki wszystko po cenach serwisu i wiadomo w Euro , dodam tylko ,że kolega za wgniecione drzwi w scenic-u dostał 1050E

Obrazek
Za zderzak i klape wzialem ostatnio 4k euro i to z polskiego ubezpieczenia... likwidowanego w niemczech.

Moja rada jedz do niezaleznego rzeczoznawcy, zaplac to 100-200 euro za wycene i im wyslij razem z rachunkiem.
Teraz pytanie gdzie takiego rzeczoznawcę znaleźć , nie wiem od czego zacząć poszukiwania . Moje miasto zamieszkania to Amsterdam
Było szybkie VR6 jest wygodne V6 .
Regulamin, Punkt 99

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Post autor: rafal_m » 10 mar 2014, 08:52

ZET pisze:http://ifotos.pl/zobacz/IMG0069[1_erhrsee.jpg/

Mam nadzieje ,że foto już działa , chciałem pojechać do serwisu Audi/VW i żeby mi powiedzieli jaki koszt naprawy i żeby rozpisali mi to na papierze a potem z tym do ubezpieczalni .

[ Dodano: 2014-03-05, 14:00 ]
rafal_m pisze:
ZET pisze:Cześć potrzebuje pomocy przy wycenie . Obecnie mieszkam w Holandii i miałem kolizję nie z mojej winy gość wjechał we mnie spisane oświadczenie itd. . I teraz następuje pierwszy etap wypłaty odszkodowania czyli muszę podać sam kwotę jaka by mnie satysfakcjonowała jeśli podam zdaniem ubezpieczalni za dużą kwotę to dopiero przysyłają rzeczoznawcę . I teraz pytanie ile zawołać ? Błotnik lewy jest do wymiany bo zarysowany i przełamany (poniżej foty ) do tego przerysowany rant felgi s-line 18" oraz zaczął ciec płyn chłodniczy z webasta bo jest akurat w miejscu uderzenia , już tam zaglądałem pękł tylko króciec ale oni nie muszą o tym wiedzieć . Oczywiście oni tu się nie bawią w zamienniki wszystko po cenach serwisu i wiadomo w Euro , dodam tylko ,że kolega za wgniecione drzwi w scenic-u dostał 1050E

Obrazek
Za zderzak i klape wzialem ostatnio 4k euro i to z polskiego ubezpieczenia... likwidowanego w niemczech.

Moja rada jedz do niezaleznego rzeczoznawcy, zaplac to 100-200 euro za wycene i im wyslij razem z rachunkiem.
Teraz pytanie gdzie takiego rzeczoznawcę znaleźć , nie wiem od czego zacząć poszukiwania . Moje miasto zamieszkania to Amsterdam
Ja u siebie poszedlem do goscia z DEKRY ktory robi TUV'y. Okazalo sie ze DEKRA robi takie ekspertyzy i on akurat ma uprawnienia. Zrobil kilka zdjec i kilka dni obrabial dokumenty, pozniej wyslal poczta kopie do mnie wraz z rachunkiem wystawionym ubezpieczalni;) Najdluzej trwalo po polskiej stronie "potwierdzenie zdarzenia" notatki z policji, wyjasnienia sprawcy... sumarycznie jakies 6 tygodni.

Collin045
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2015, 08:41
Lokalizacja: Bakin

Post autor: Collin045 » 16 kwie 2015, 08:43

Cześć potrzebuje pomocy przy wycenie . Obecnie mieszkam w Holandii i miałem kolizję nie z mojej winy gość wjechał we mnie spisane oświadczenie itd. . I teraz następuje pierwszy etap wypłaty odszkodowania czyli muszę podać sam kwotę jaka by mnie satysfakcjonowała jeśli podam zdaniem ubezpieczalni za dużą kwotę to dopiero przysyłają rzeczoznawcę . I teraz pytanie ile zawołać ? Błotnik lewy jest do wymiany bo zarysowany i przełamany (poniżej foty ) do tego przerysowany rant felgi s-line 18" oraz zaczął ciec płyn chłodniczy z webasta bo jest akurat w miejscu uderzenia , już tam zaglądałem pękł tylko króciec ale oni nie muszą o tym wiedzieć . Oczywiście oni tu się nie bawią w zamienniki wszystko po cenach serwisu i wiadomo w Euro , dodam tylko ,że kolega za wgniecione drzwi w scenic-u dostał 1050E

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga