Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5] Montaż zmieniarki

Car Audio
slajar0888
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 08 sty 2012, 23:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: slajar0888 » 18 cze 2012, 10:49

A jak kolega ma podlaczone kable do kostki? Jaki kolor jaki pin. Moze ja mam inaczej
Jest:
A6 C5 1.9 TDI
A4 B5 1.8 B+LPG

krisswiebodzin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2013, 17:28
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: krisswiebodzin » 12 lut 2014, 22:04

Witam Panowie,

podłącze się do tematu, mam zamiar podłączyć do swojego radyjka (chyba concert II - taki jak na pierwszym zdjęciu) emulator zmieniarki lub taką przejściówkę AUX podłączaną w te piny co zmieniarka. Zastanawiam się tylko (może głupie pytanie) w jaki sposób odbywa się sterowanie zmieniarką w tym radiu, bo gdzie nie czytałem to za to odpowiada przycisk MODE (drugie zdjęcie).
A druga sprawa, może ma ktoś do sprzedania albo emulator zmieniarki albo taką przejściówkę.

Obrazek

Obrazek
Krzysiek Rój

wedka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 112
Rejestracja: 12 lis 2012, 17:46
Lokalizacja: Zamość

Post autor: wedka » 13 lut 2014, 09:24

Tryb radia/zmieniarki przełącza się przyciskiem MODE. W oryginalnej zmieniarce mamy 6 płyt, w emulatorze tworzymy 6 folderów o nazwach CD1, CD2, itd. W Concert I strzałki po lewej na górze służą do zmiany płyty/folderu (można korzystać również z przycisków 1-6), a do zmiany tracku używamy FR i FF. W Concert II jest pewnie podobnie, przyciski 1-6 służą do wybierania płyty/folderu, natomiast SEEK ze strzałkami do zmiany tracków.

krisswiebodzin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2013, 17:28
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: krisswiebodzin » 20 lut 2014, 23:16

wedka pisze:Tryb radia/zmieniarki przełącza się przyciskiem MODE. W oryginalnej zmieniarce mamy 6 płyt, w emulatorze tworzymy 6 folderów o nazwach CD1, CD2, itd. W Concert I strzałki po lewej na górze służą do zmiany płyty/folderu (można korzystać również z przycisków 1-6), a do zmiany tracku używamy FR i FF. W Concert II jest pewnie podobnie, przyciski 1-6 służą do wybierania płyty/folderu, natomiast SEEK ze strzałkami do zmiany tracków.
No ok kolego wedka, jak pisałem wcześniej doczytałem się, że w Concert I przyciskiem MODE przełączamy na zmieniarkę, ale CONCERT II nie posiada przycisku MODE, więc zastanawiam się czy ono obsługuję zmieniarkę, jeżeli tak to w jaki sposób.
Krzysiek Rój

emtezet
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 75
Rejestracja: 20 lut 2014, 09:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: emtezet » 21 lut 2014, 08:03

Zdaje się że przez ponowne naciśnięcie przycisku CD przechodzisz do zmieniarki.

krisswiebodzin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2013, 17:28
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: krisswiebodzin » 21 lut 2014, 15:14

Ale rozumiem, że jeżeli teraz się nie przełącza to jest to efektem nie podłączonej właśnie zmieniarki lub emulatora?
Krzysiek Rój

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga