Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Słabe działanie pilotów A6 C6 Avant

Elektryka
ODPOWIEDZ
Łukasz Ż.
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2014, 11:16
Lokalizacja: Bełchatów

Słabe działanie pilotów A6 C6 Avant

Post autor: Łukasz Ż. » 05 lut 2014, 11:58

Witam
Mam problem z otwieraniem i zamykaniem wrót w mojej Audi kupiłem auto jakieś 6 miesięcy temu i z tym walczę ale nikt mi nie jest wstanie pomóc, wiec spróbuje z miłośnikami marki.
Pojazd mogę otworzyć lub zamknąć tylko i wyłącznie stojąc bardzo blisko (najlepiej z tyłu pojazdu) nieraz kilka razy naciskając nie reaguje na kluczyk zawsze w końcu zadziała ale tak być nie może.
Serwis ASO w Łodzi Bursiak po zainkasowaniu 200 zł stwierdza że nie ma żadnych problemów, twierdzą że obwody wszystkich anten są zamknięte i jest Super. Jeden z mechaników który robi naprawdę dobre auta nakierował mnie na ścieżkę - anteny odbiornika który zbiera sygnał z kluczyków i to on ma słaby zasięg tylko ja nie wiem gdzie on jest. A dziś się od niego dowiedziałem że taki moduł kosztuje z 2 kluczykami 1800 zł więc BÓl. Czytałem gdzieś kiedyś że styki przy tym odbiorniku gdzieś śniedzieją jestem wstanie go wyczyścić (odświeżyć) tylko muszę wiedzieć gdzie to ustrojstwo jest.
Proszę serdecznie o pomoc bo pomału sie załamuje.
jeśli jest mi ktoś wstanie pomóc to proszę o pomysły ewentualnie kontakt lukasz.zerek@wp.pl
Audi A6 C6

Karolczak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 12 lip 2012, 21:17
Imię: Marek
Moje auto: Inne
Rocznik: 2014
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0 DKNA 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: lubuskie

Re: Słabe działanie pilotów A6 C6 Avant

Post autor: Karolczak » 05 lut 2014, 14:21

Łukasz Ż. pisze:Witam
Mam problem z otwieraniem i zamykaniem wrót w mojej Audi kupiłem auto jakieś 6 miesięcy temu i z tym walczę ale nikt mi nie jest wstanie pomóc, wiec spróbuje z miłośnikami marki.
Pojazd mogę otworzyć lub zamknąć tylko i wyłącznie stojąc bardzo blisko (najlepiej z tyłu pojazdu) nieraz kilka razy naciskając nie reaguje na kluczyk zawsze w końcu zadziała ale tak być nie może.
Serwis ASO w Łodzi Bursiak po zainkasowaniu 200 zł stwierdza że nie ma żadnych problemów, twierdzą że obwody wszystkich anten są zamknięte i jest Super. Jeden z mechaników który robi naprawdę dobre auta nakierował mnie na ścieżkę - anteny odbiornika który zbiera sygnał z kluczyków i to on ma słaby zasięg tylko ja nie wiem gdzie on jest. A dziś się od niego dowiedziałem że taki moduł kosztuje z 2 kluczykami 1800 zł więc BÓl. Czytałem gdzieś kiedyś że styki przy tym odbiorniku gdzieś śniedzieją jestem wstanie go wyczyścić (odświeżyć) tylko muszę wiedzieć gdzie to ustrojstwo jest.
Proszę serdecznie o pomoc bo pomału sie załamuje.
jeśli jest mi ktoś wstanie pomóc to proszę o pomysły ewentualnie kontakt lukasz.zerek@wp.pl
Może zadam głupie pytanie, ale sprawdzałeś, bądź wymieniałeś baterię w kluczyku? Ja miałem identyczny problem i po wymianie baterii problem znikł.

Łukasz Ż.
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2014, 11:16
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Łukasz Ż. » 05 lut 2014, 14:25

oczywiście oba kluczyki mają nowe baterie i to nic nie daje.
Audi A6 C6

Audi A7 Klub

Post autor: Audi A7 Klub » 05 lut 2014, 18:26

W mojej pilot łapie powyżej 20m niezależnie z której strony idę. Dodam ciekawostkę - jak pilot skierujesz do oka i będziesz się patrzył na auto to i zasięg się zwiększy o jakieś 10m <lol>

Łukasz Ż.
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2014, 11:16
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Łukasz Ż. » 06 lut 2014, 21:34

no to znaczy że u Ciebie wszystko działa poprawnie wiec sie tylko cieszyć. niestety u mnie nie. i czekam na jakąkolwiek pomoc.

[ Dodano: 2014-02-06, 21:34 ]
Drodzy powiedzcie chociaż gdzie jest ta antena która zbiera sygnał z tych pilotów albo jej numery jak się do niej dostane to może coś się ruszy

[ Dodano: 2014-02-06, 21:34 ]
Drodzy powiedzcie chociaż gdzie jest ta antena która zbiera sygnał z tych pilotów albo jej numery jak się do niej dostane to może coś się ruszy
Audi A6 C6

camelllcamelll
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1157
Rejestracja: 21 cze 2010, 10:57
Imię: Ryszard
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: camelllcamelll » 07 lut 2014, 04:36

Łukasz Ż. pisze:Drodzy powiedzcie chociaż gdzie jest ta antena która zbiera sygnał
viewtopic.php?p=403171

Łukasz Ż.
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2014, 11:16
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Łukasz Ż. » 11 lut 2014, 21:36

Witam Dzięki za podpowiedz rozebrałem ten ostatni słupek znalazłem tam antene jak na zdjęciu przeczyściłem styki ale lipa nic nie pomogło

[ Dodano: 2014-02-11, 21:36 ]
powiedzcie w takim razie chociaż gdzie jast moduł komfortu odpowiedzialny za centralny i zdalne sterowanie nim .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audi A6 C6

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga