Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Please change battery key, oraz pompa.

Silniki wysokoprężne
Selezi21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 24 lip 2013, 15:29
Lokalizacja: Kraków :)

Please change battery key, oraz pompa.

Post autor: Selezi21 » 25 gru 2013, 16:15

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Otóż zwracam się do Was, w sprawie mojej audicy. :) Autko przed zakupem miało coś nie tak z układem paliwowym , a więc cena zeszła lekko w dół. Po zakupie udałem się do mechanika. Wyjelismy pompe paliwa, popatrzelismy w zbiornik , a tam.. JEDEN WIELKI SYF I BRÓD. Po wyczyszczeniu , autko jechało jak talala. ( Wogole nie zaswiecala się kontrolka od świec w kształcie spriali ) . Niestety - po paru miesiącach kłopot wrócił. Ten syf się ciągle tam gromadzi i moje pytanie jest takie. Jakie są koszta nowej lub używanej pompy , co mam zrobić wogóle? :o Można jakoś ją wyczyścić? Czy jak ją rozbiorę to już nie złoże?
----------
Dodatkowo - pomiędzy licznikami ( tam gdzie jest jaką mam stacje, ile spalam itp ) . Pisze przy wlaczaniu : Please change battery key.
Chodzi o to że mam słabą baterie w kluczyku? Jak sie skonczy to nie zapale auta czy co?

Pytajcie - Odpowiadajcie - Pomóżcie . Dzięki ! :)

lukwoj21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 359
Rejestracja: 14 gru 2010, 17:49
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: lukwoj21 » 25 gru 2013, 18:56

A skad ten syf sie bierze? Pytam bo ja mam troche swoje auto i ostatnio zagladałem do baku i było czysto, a wątpie zeby ktos zagladał wczesniej do baku.Lejesz jakies lewe paliwo?

wedka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 112
Rejestracja: 12 lis 2012, 17:46
Lokalizacja: Zamość

Re: Please change battery key, oraz pompa.

Post autor: wedka » 25 gru 2013, 21:56

Selezi21 pisze:
Dodatkowo - pomiędzy licznikami ( tam gdzie jest jaką mam stacje, ile spalam itp ) . Pisze przy wlaczaniu : Please change battery key.
Chodzi o to że mam słabą baterie w kluczyku? Jak sie skonczy to nie zapale auta czy co?
Tak, należy ją wymienić. Przy słabej baterii mogą być problemy z otwarciem drzwi przyciskiem na pilocie, a następnie również brak możliwości odpalenia auta. Zawsze można zacząć korzystać z drugiego kluczyka;)

camelllcamelll
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1157
Rejestracja: 21 cze 2010, 10:57
Imię: Ryszard
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: camelllcamelll » 26 gru 2013, 04:49

wedka pisze:Zawsze można zacząć korzystać z drugiego kluczyka;)
dodam jeszcze że / z instrukcji obsługi /:

'' że aktualny stan zablokowania samochodu można wywołać tylko przy użyciu tego kluczyka z pilotem, którym samochód ostatnio został zablokowany. Na innym kluczyku z pilotem może być wskazywany inny stan zablokowania, który nie odpowiada aktualnej sytuacji .

Selezi21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 24 lip 2013, 15:29
Lokalizacja: Kraków :)

Post autor: Selezi21 » 26 gru 2013, 11:11

lukwoj21 pisze:A skad ten syf sie bierze? Pytam bo ja mam troche swoje auto i ostatnio zagladałem do baku i było czysto, a wątpie zeby ktos zagladał wczesniej do baku.Lejesz jakies lewe paliwo?


No nie , auto już jak pisałem - przed zakupem miało problem , w baku gromadzi się syf , ale ciężko powiedzieć. Ten włoch , który sprzedał
Auto do komisu musiał wlać jakieś lewe paliwo , lub mu ktoś nalał .. ;) Tam jest takie sitko , i 3/4 jest przytkane - jest za małe ciśnienie.. ;c I trzeba wszyystko czyścić , cały zbiornik , albo własnie pompę wyczyścić.. Dodatkowo jak dodam gaz, to wyskakuje kontrolka od świec , bo w tym momencie kiedy chce troche go przycisnąć , nie dochodzi tyle paliwa ile musi , bo jest właśnie ten S Y F. ;o

Awatar użytkownika
radzik81
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 399
Rejestracja: 14 lut 2013, 09:06
Imię: Radek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Londyn

Post autor: radzik81 » 26 gru 2013, 17:22

Powinien byc wyczysczony caly uklad paliwowy.Pozdrawiam

Selezi21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 24 lip 2013, 15:29
Lokalizacja: Kraków :)

Post autor: Selezi21 » 28 gru 2013, 13:54

Ale jak? ;o
Da się coś z pompą zrobić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl