Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] 2.8 pije olej jak spragniona...

Silniki benzynowe
misiak78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 304
Rejestracja: 04 wrz 2008, 21:55
Imię: Michał
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: misiak78 » 10 sty 2009, 14:29

Arek_R pisze:No to panowie gazownicy to spece. Teraz zeby co kolwiek pogrzebac przy silniku trzeba wtryski demontowac.
Ale jesli test z kartka poszedl negatywnie to jesli nie wybija ci oleju to zaraz zacznie. Musisz ezektor wymienic i wszystko poczyścic.
Domyslam sie ze ezektor musi byc nowy, przedmuchanie go czy przemycie nic nie da. Ale co do ukladu wezy to w jaki sposob mam go przeczyscic???

misiak78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 304
Rejestracja: 04 wrz 2008, 21:55
Imię: Michał
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: misiak78 » 10 sty 2009, 15:18

aaaa, spoko wiem, juz mialem okazje je zdejowac, przy wymianie uszczelek pod kapami zaworowymi... syfu za duzo nie bylo, troche sie polamaly ale zastapilem je platikowymy rurkami.. dzieki juz wiem o ktore chodzii

Arek_R
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 309
Rejestracja: 28 cze 2008, 01:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Arek_R » 10 sty 2009, 19:01

Ezektor to koszt 60-80pln wiec nalezy go wymienic, z tego co wiem nie do wyczyszczenia.

Awatar użytkownika
kali
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2008, 18:55
Lokalizacja: bialystok/UK london

Post autor: kali » 12 sty 2009, 19:06

witam!!
moge sie zapytac gdzie wstawiales gaz?w jakim miescie?
czemu machy nie podniosles zeby zobaczyc gdzie sa przewody od gazu?
wspolczuje Tobie co te jelopy narobili

misiak78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 304
Rejestracja: 04 wrz 2008, 21:55
Imię: Michał
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: misiak78 » 13 sty 2009, 07:37

Gaz robilem w Poznaniu, firmy nie podam bo nie ma potrzeby robic anty reklamy zakladowi ktory moze nie mial jeszcze do czynienia z silnikiem V6 audi :))
Mache owszem i podnioslem ale na drugi dzien walilem do Angli wiec.. sam rozumiesz...

Awatar użytkownika
Colin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 258
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:35
Lokalizacja: Holandia/Slask

Post autor: Colin » 19 sty 2009, 20:44

ja mam podobny system gazu pod maską tylko schowany pod ta osloną i nie stwarza to problemow :->
przy okazj pobytu w polsce popros gazownikow aby Ci to poprawili i po klopocie
(wystarczy poodpinac te przwody i poprowadzic pod ta osloną ale nie rob tego sam ) :->
AUDI- TAM GDZIE WOLNOŚć JEST STANDARTEM
chwilowo Golf MK3 2.0
Obrazek

TrimiX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TrimiX » 19 sty 2009, 20:59

misiak78 pisze:Przeczytalem link, i wlasnie wybieram sie do garazu z kartka papieru robic pomiary :))
Dziki panowie zobaczymy jak pojdzie...
...Wrocielm i nic nie zrobilem... To znaczy sprawdzilem ze z korka olejowego troszke dmucha zamiast wciagac ale do ezetora sie nie dobralem, poniewaz, nie moge sciagnac plastikowej obudowy...
Gazownicy juz sie o to dobrze postarali... Odkrecilem jeden gumowy waz zaczelo syczec to go szybko zakrecilem, troche poszarpalem, popodwarzalem i nic z tego nie wyszlo...
Chyba do piero jak do gazownikow w Polsce sie wybiore to sie sprawa zajme... MasakraOto co czarodzieje mi porobili.
Sorki , nie chcę sie tu nabijac , lecz to co ci partacze zrobili to pod prokurature podchodzi .
Po pierwsze , brak kompensacji miedzy listwami , po drugie zepsuli Ci kolektor nawiertem na podcisnienie w miejscu - które by mi nigdy nie przysło do głowy , po trzecie tak na szybko wezyki nierówne i pewnie maja po 20 cm , chodzi mi te od listwy do naiwertu kolektora , nieodpowiednie elektrozaworki .

Jak mozesz zaloguj sie na forum ( w moim podpisie masz adres ) i wrzuć foty go dzaiału nie polecane , bardzo Cię prosze - moze komós pomożesz obrzydzając ten warsztat i tych ludzi i pokazując innym w jaki sposób mozna zrąbać sekwencje .
Usunięto - Pkt. 29. Regulaminu Forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl