Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

zderzak PRZED LIFT VS PO LIFT

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zarzyk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 886
Rejestracja: 04 mar 2012, 11:37
Imię: Forum Audi
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.8T APU 150KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

zderzak PRZED LIFT VS PO LIFT

Post autor: zarzyk » 20 lis 2013, 20:03

Temat pewnie kiedyś był ale jak szukam to nic pod frazą zderzak zderzaki nie znalazłem,...

Czy są różnice w zderzakach jeśli chodzi o mocowania? mam Avanta z 2000r i mam np lampy na dużej soczewce, halogeny też duże ale bez kratki chromowanej w zderzaku. Mam na oku zderzak po liftowy z kratka spryskami i PDC i czy będzie pasował? (na swoim mam małego dzwona zaliczonego i jest brzydki) Czy może kupić przed lift-owy i poprzekładać swoje kratki od halogenów? Kratka środkowa nie będzie pasowała między po liftem a przed? Tam jest o ile pamiętam inny kształt taki bardziej zaokrąglony na dole jeśli chodzi o rogi tak?

Teraz tył wersja QUATTRO i tu szukam tylko zderzaka z PDC w dokładce na dole czy będzie różnica między po liftem a przed? nie pamiętam ale mam chyba wycięcia takie delikatnie na rury od wydechu ale reki nie dam uciąć (P.S wydech i zderzak sa oryginalne)



Jak był gdzieś ten temat wałkowany to proszę o linka lub tylko szybka odpowiedź.
Z góry dziękuje i przepraszam.
Nie bój się eksperymentów. Amatorzy zbudowali Arkę Noego a fachowcy Tytanic-a

RaKo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 286
Rejestracja: 15 mar 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 20 lis 2013, 23:19

Nie pasuje to jedno do drugiego,trzeba zmieniać całe zderzaki.Przedni z kratkami i halogenami,jak chcesz zmienić lampy z przodu to jeszcze pas i maska z grilem.Z tyłu cały zderzak i tłumiki albo same końcówki do przespawania.

Awatar użytkownika
zarzyk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 886
Rejestracja: 04 mar 2012, 11:37
Imię: Forum Audi
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.8T APU 150KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: zarzyk » 21 lis 2013, 12:34

chodzi mi o same zderzaki czyli jak kupie całkowicie po lifcie (przedni) z pdc i spryskami to normalnie podejdzie jak trzeba :) lampy maska sa git takie wsumie draśnięcie było bo drzwi były miękkie i tylko się porysował i pękł jeden zaczep i pieje troszkę. To tył po lifcie z PDC jest inny? Mam bez żadnych wcięć na rurki.
Nie bój się eksperymentów. Amatorzy zbudowali Arkę Noego a fachowcy Tytanic-a

RaKo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 286
Rejestracja: 15 mar 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 21 lis 2013, 16:09

Nie wiem czy przed liftowa maska pasuje do po liftowego zderzaka,trzeba by się przyjrzeć na gril jak to wchodzi w zderzak,bo na 100% są inne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga