Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Biksenon + H7

Elektryka
ODPOWIEDZ
marmsn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 42
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:29
Lokalizacja: londyn

Post autor: marmsn » 24 paź 2013, 23:16

Witam. Przylaczam sie do tematu ...ale jestem tu jeszcze nowy wiec prosze o wyrozumialosc. Mam pytanie do was koledzy czy wiecie moze w jaki sposob moge polaczyc swiatla drogowe z biksenonami??? chodzi o to ze w aucie mam biksenony i znam ich zasade odnosnie regulacji przeslony i tzn. tunelu swietlnego na wlaczonych swiatlach ale co zauwazylem ze gdy wlaczam swiatla drogowe poprzez przesuniecie dzwigni wlaczania swiatle do przodu tylko przeslona sie odsuwa, a swiatla drogowe czyli te obok biksenonow nie swieca . Lecz podczas pociagniecia dzwigni wlaczania swiatel do siebie(do tylu) wlacza sie przeslona i swiatla drogowe rowniez te obok biksenonow co daje bardzo dobry efekt w widocznosci. Czy wystarczy jakas adaptacja w systemie czy wymagana bedzie przerobka w instalacji???

prosze o pomoc

pozdrawiam

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 25 paź 2013, 07:54

marmsn, wydzieliłem Twój post do osobnego działu <okok>

marmsn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 42
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:29
Lokalizacja: londyn

Post autor: marmsn » 25 paź 2013, 09:39

0x4B25A.... dzieki

krysti
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 321
Rejestracja: 11 lip 2010, 18:35
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: krysti » 11 lis 2013, 22:33

marmsn pisze:Witam. Przylaczam sie do tematu ...ale jestem tu jeszcze nowy wiec prosze o wyrozumialosc. Mam pytanie do was koledzy czy wiecie moze w jaki sposob moge polaczyc swiatla drogowe z biksenonami??? chodzi o to ze w aucie mam biksenony i znam ich zasade odnosnie regulacji przeslony i tzn. tunelu swietlnego na wlaczonych swiatlach ale co zauwazylem ze gdy wlaczam swiatla drogowe poprzez przesuniecie dzwigni wlaczania swiatle do przodu tylko przeslona sie odsuwa, a swiatla drogowe czyli te obok biksenonow nie swieca . Lecz podczas pociagniecia dzwigni wlaczania swiatel do siebie(do tylu) wlacza sie przeslona i swiatla drogowe rowniez te obok biksenonow co daje bardzo dobry efekt w widocznosci. Czy wystarczy jakas adaptacja w systemie czy wymagana bedzie przerobka w instalacji???

prosze o pomoc

pozdrawiam
Dołączam się do pytania. Też bym chciał to u siebie ustawić.
A6 2,0 ABK 115 95rok AVANT Było A6 2,8 ALG 193 98rok SEDAN Było
A6 2,5tdi BAU 179 04rok AVANT Quattro Było
VW GOLf 1.9tdi AJM 115 00rok Jest i 4motion :)
A6 3.0tdi CDYA 240 2008 AVANT Jest i Quattro :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga