Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Radio Concert I i wyjście liniowe.

Car Audio
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BaranR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 17 kwie 2013, 16:01
Lokalizacja: Kraków

Radio Concert I i wyjście liniowe.

Post autor: BaranR » 14 paź 2013, 22:14

Witam.
Mam pytanie co do tego radia a dokładniej interesuje mnie czy ten posiada cały czas aktywne wyjście liniowe na przednie głośniki czy trzeba coś kombinować VAG'iem??
Wiem że zmieniając system z Blaupunkta na BOSE trzeba coś kombinować ale nie wiem dokładnie o co chodzi.
Problem dotyczy tego że znajomy w swoim Audi chce podpiąć sobie tzw. "tubę" ale nie pozbywając się ori głośników ani suba z bagażnika.
Mój pomysł na podłączenie tego żeby to możliwie działało to wpięcie się do wyjścia liniowego na przednie głośniki.

Może spotkaliście się z podobnymi sytuacjami i macie jakieś lepsze rozwiązania to proszę o sugestię. :)

daniel1997

Post autor: daniel1997 » 15 paź 2013, 19:55

BaranR, przednie głośniki zasilane są z końcówki mocy radio ma wyjście na dwa kanały przód a tył leci liniowo do wzmacniacza który zasila tył.Możesz podpiąć się pod kostkę przy tubie fabrycznej.Przydatny temat -a6-c5-jak-podpiac-wzmacniacz-a6-c5-vt48718.htm

Awatar użytkownika
BaranR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 17 kwie 2013, 16:01
Lokalizacja: Kraków

Post autor: BaranR » 15 paź 2013, 20:33

Ok dzięki właśnie o to mi chodziło.
Wiem jak to wszystko podłączyć tylko nie wiedziałem czy przednie Line Out jest aktywne czy trzeba je jakoś aktywować ale wiem już że mogę się do niego wpiąć bez żadnych problemów dzięki jeszcze raz daje +++

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga